PREMIERA: Zobaczcie zwiastun "Nie zostawiaj mnie"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA%3A+Zobaczcie+zwiastun+%22Nie+zostawiaj+mnie%22-129909
Siedem lat temu polskich widzów porwał Jakub Gierszał, który dał popis swoich aktorskich umiejętności w "Sali samobójców". Teraz, podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, z pewnością zainteresuje ich Maciej Cymorek ("Dywizjon 303. Historia prawdziwa"), który podjął się równie ciekawej kreacji w filmie "Nie zostawiaj mnie".


"Nie zostawiaj mnie"
to kolejny, po "Sali samobójców" i "Obietnicy", polski film, który portretuje pokolenie współczesnych nastolatków. Ich pasje, namiętności, gniew i bunt. "Nie zostawiaj mnie" opowiada o młodych, którzy nie godzą się żyć tak, jak chcieliby dorośli. Obok Cymorka na ekranie zobaczymy znanych z serialu "Za marzenia": Annę Karczmarczyk i Kamila Kulę. Reżyserem filmu jest Grzegorz Lewandowski.

Bohaterem filmu "Nie zostawiaj mnie" jest osiemnastoletni Sid. To chłopak inny od swoich rówieśników, realizujących łatwe i bezpieczne plany na przyszłość. Sid chodzi swoimi drogami i nie ma zamiaru spełniać oczekiwań rodziców ani nauczycieli. Wyrzucany z kolejnych szkół, dostaje ostatnią szansę na zdanie matury. W nowym liceum poznaje ludzi, którzy wywierają na niego silny wpływ. Dramatyczne losy grupy młodych-gniewnych zmuszają Sida do walki nie tylko o przyjaźń, ale i o miłość swojego życia. Jak wiele będzie w stanie poświęcić, by ocalić bliskich?

"Nie zostawiaj mnie" wkrótce w kinach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones