"Naga broń" - remake w przyszłym roku. Animowane żółwie ninja, psi patrol powrócą

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Paramount+og%C5%82asza+premiery+na+najbli%C5%BCsze+lata%3A+%22Naga+bro%C5%84%22%2C+%22%C5%BB%C3%B3%C5%82wie+ninja%22-154359
"Naga broń" - remake w przyszłym roku. Animowane żółwie ninja, psi patrol powrócą
Paramount Pictures zaprezentował sprawozdanie finansowe za ostatni kwartał ubiegłego roku oraz przedstawił plany dystrybucyjne na najbliższe lata. Studio zapowiedziało również, że zamierza ograniczyć produkcję filmową i serialową oraz skupić się na redukcji kosztów produkcji. A wszystko to ma miejsce w czasie, kiedy to Paramount Global poszukuje potencjalnego kupca/inwestora.

Warner Bros. Discovery nie połączy się z ParamountemJak donosi portal CNBC, Warner Bros. Discovery było zainteresowane wchłonięciem Paramount Global. Jednak koncern nie radzi sobie ostatnio na giełdzie i rozmowy w tej sprawie zostały wstrzymane.

Comcast (do którego należy NBCUniversal) nie jest zainteresowane kupnem Paramountu, ale nie wyklucza współpracy biznesowej na przykład na polu streamingu (połączenie Paramount+ i Peacock).

Skydance Media wciąż sprawdza liczby i kalkuluje opłacalność umowy.

Póki co jest jedna oferta kupna Paramount Global. Medialny potentat Byron Allen zaproponował kupno koncernu za 14 miliardów dolarów. Problem w tym, że Allen nie jest wiarygodnym kupcem. W przeszłości składał różnym podmiotom podobne oferty, z który potem niewiele wynikało.


"Naga broń", "Psi Patrol", żółwie ninja, biografia Robbie'ego Williamsa - co w ofercie kinowej Paramountu?Tymczasem Paramount Pictures zaktualizowała kalendarium premier na najbliższe lata. Oto, co szykuje wytwórnia.

"Better Man" - 25 grudnia 2024

Filmowa biografia Robbie'ego Williamsa od reżysera "Króla rozrywki"

"Novocaine" - 14 marca 2025

Kino akcji o pracowniku banku, który cierpi na rzadką przypadłość: nie czuje bólu. Kiedy dochodzi do napadu na bark i jedna z pracownic zostaje porwana, jego choroba stanie się jego atutem. W głównej roli Jack Quaid.

"Naga broń" - 18 lipca 2025

Reboot kultowej komedii. W głównej roli Liam Neeson, za kamerą członek Lonely Island Akiva Schaffer.

"Vicious" - 8 sierpnia 2025

Nowy horror od twórcy "Nieznajomych". Dakota Fanning jako kobieta walcząca o przetrwanie, kiedy tajemniczy nieznajomy daje jej dziwny prezent.

"Paw Patrol 3" - 31 lipca 2026

Trzecia część przebojowego cyklu animacji "Psi patrol"

"TMNT 2" - 9 października 2026

Kontynuacja animacji "Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos". Film wyreżyseruje współtwórca pierwszej części Jeff Rowe.

Zwiastun filmu "Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones