Adelaide Prince

mąż Creston Clark (1895 - 1910, jego śmierć)

Ile lat miała Adelaide Prince?

Odeszła od nas w wieku 74 lat.

Kiedy urodziła się Adelaide Prince?

Urodziła się 14 grudnia 1866

Gdzie urodziła się Adelaide Prince?

Anglia, Londyn, Wielka Brytania

W ilu filmach zagrała Adelaide Prince?

Zagrała w 1 filmie. Sprawdź w jakim tutaj.

Czy Adelaide Prince dostała Oscara?

Nie otrzymała Oscara.

Ile Adelaide Prince zdobyła nagród i nominacji?

Nie zdobyła żandych nagród i nominacji