Agata Kryska

6,9
843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kryska

fajnie wygląda topless jak karmi piersią chociażby :)

annowak11

Kpisz sobie. Ani ładna buzia, a tym bardziej piersi. Na razie jedzie chyba na nazwisku matki. Co z jej aktorstwem? Poczekamy, zobaczymy.

diabolvs

To Ty chyba sobie kpisz. Bardzo seksowna dziewczyna.

mipal_2

Wiem, że prawie dwa lata od tego wpisu, jednak zapytam.
Gdzie ona jest sexy? Bo ja nic takiego nie zauważyłem, Cycki lecą w dół i na boki, tłuszczu ma więcej niż u mnie w lodówce we wszystkich produktach, ba, w supersamie tyle nie ma. Twarzą też nic ciekawego nie reprezentuje. Aktorką za bardzo nie jest, bo co można o niej powiedzieć po tak mało znaczących rolach.

_perry_

Nie mam teraz dojścia do tego filmu ale z tego co pamiętam: zgrabne nogi, duża pupa i twarz też nie najgorsza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Militiades

Właśnie: https://youtu.be/MsVePHg9WaQ?t=5040 :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_perry_

To się na Liszowską napatrz, ile tam jest tłuszczu !!!!

annowak11

Chciałbym pobawić się jej wielkimi cyckami :)

WielkiSzu

Wielkie (ani nawet duże, co widać w scenie karmienia) to one wcale nie są, ale całkiem przyjemne i z pewnością miłe w dotyku. :)

WielkiSzu

Kolego wyobraz sobie, ze nie masz calkowicie racji.
Wyjasniam:
Nigdy nie miala "wielkich cyckow" i nigdy nie bedziesz sie nimi bawic.
Dodatkowo twierdze, ze nie ogladales filmu i nie zastanawiasz sie, co piszesz (a warto !)

annowak11

Kobieta karmiąca piersią nie powinna w zdrowym mężczyźnie wzbudzać zainteresowania seksualnego.

JackHolborn

Mam pecha coraz częściej trafiając na twoje żałosne wysrywy i widzę, że miernik żenady niebawem wypierdzieli w kosmos.
Drugiej tak moherowej ciotki z naświetlaczem się nie znajdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones