Aly Michalka

Alyson Renae Michalka

6,9
1 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aly Michalka

moim zdaniem ona nie umie grac w filmach..mozecie mie skrytykowac ale ja wiem swoje!ona gra tak sztucznie ze nie moge.najlepiej by bylo jak ona by sie zajela muzyka,a nie aktorstwa jej sie zachcialo...ale nie wiem jak inni co o jej"aktorstwie " myslicie?

so_fetch

A ty widze aktorka albo krytyk.
Jak tak to pochwal się osiągnieciami.

so_fetch

Krytykuje.
Nie wiem jak w innych filmach ale w Phil of the Future grała całkiem spoko. Nie mówię, że z niej jest jakieś mistrzostwo aktorskie - ale serial m.in. dzięki niej był znacznie lepszy. A poza tym fajna laska z niej i tyle ;)

użytkownik usunięty
so_fetch

Jest beznadziejną piosenkarką i aktorką- moje biurką jest mniej drewniane. Ale ma przynajmniej urodę, więc mogłaby zostać modelką .

użytkownik usunięty

*biurko- poprawiam się

so_fetch

Zgadzam się! Ta cała Alyson Michalka jest po prostu beztalenciem! Brzydko śpiewa, sztucznie gra i urody też nie ma jakiejś nadzwyczajnej! Choćby na ulicy są dużo piękniejsze kobiety od niej! I to bez prywatnej stylistki, fryzjerki, wizażystki itp... Wyobrażacie sobie ją bez makijażu?! Bo ja nie... Bleee... ona z toną pudru i tymi wszystkimi malowidłami jest obleśna, a co dopiero bez... Głupi silikon!

aparatka_z

ale takie osoby tez się przydaja w branży :)

so_fetch

Jak dla mnie dobrze gra a i piosenkarką też dobrą jest ;)

so_fetch

Jest OKROPNĄ aktorką, niech lepiej zostanie przy śpiewaniu.

so_fetch

a ja jak zobaczyłam migawkę z "Hellcats" i jej tonę tapety pomyślałam "o nie, kolejna plastikowa lala, odpierdzielona jak Megan Fox i równie pozbawiona talentu"
a tu się pokazała aktorka z pazurem i dystansem do gry

gra w komedyjkach i serialikach, i jest w tym bardzo dobra. nie rozumiem na czym opieracie te zarzuty sztuczności. gra groteskowe postacie, które w zamierzeniu mają być przekoloryzowane. gorzej, gdyby siliła się na jakieś nostalgie anioła przy takich rolach...

hippieatheart

średnio gra , ja tam dałem jej 7/10

Johny999

mnie to ona swoja gra aktorska irytuje a rzadko jakis aktor mnie denerwuje 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones