Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 844 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Po pierwsze, gdy ją zobaczyłem to sobie pomyślałem, że ona jest strasznie podobna do tej babki - Terminator (z 3 części), do Kristanny Loken. Później, gdy widziałem ją już w kilku filmach pomyślałem sobie, że ta dziewczyna ma urodę jak jakaś Pin-Up girl rodem z lat 40-tych. Zresztą wystarczy uważnie przyjrzeć się nie tyle jej twarzy co fryzurze, i temu w jaki sposób zaczesuje włosy. Małe dziwactwo, ale nie mogę o tym zapomnieć...
No ale to tylko takie prywatne dygresje, bo oczywiście dziewczyna jest bardzo, bardzo ładna. Umie podkreślać swoje atuty urody i kamera ją przy tym pilnie śledzi, przez co męska część publiczności ślini się na jej widok i jest w stanie przełknąć każdy badziew w którym występuje, byle tylko tam była. No i niestety, ale tu dochodzę do konkluzji. Uroda, urodą, ale jak widać chyba nie tylko to się liczy, bo póki co (po kilku latach jej obecności w show-biznesie), Amber nie zrobiła jakiejś oszałamiającej kariery. Dlatego póki co jest to tylko bardzo ładny (zgrabny) ozdobnik do niestety (zazwyczaj) byle jakiej produkcji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones