Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

To chyba już jakaś kpina ! Jak AH może być 35 w rankingu najlepszych aktorek !? Jest tyle o niebo lepszych od niej jak i ładniejszych (bo tak wysoka pozycja nie może z niczego innego wynikać !). Na drugi raz radzę się zastanowić nad wystawianiem oceny aktorom/aktorkom.
P.S. Jak już tak ją ubóstwiacie to do ulubionych dodajcie, a nie... !

Andrea_Aleksandra

To jest ranking Top aktorzy, w którym nie widzę słowa ''najlepsi'' a top. Więc jest to ranking popularności a nie umiejętności więc jak widzę takie komentarze to ich nie kumam ;) Pozdro

erka15

Filmweb to nie Pudelek itp. ale portal, skąd mamy się dowiedzieć obiektywnych wypowiedzi od innych użytkowników, a nie czy ktoś jest najpiękniejszy czy nie.

Andrea_Aleksandra

Wypowiedz kazdego tutaj z definicji jest subiektywna, wiec nie wiem czego tu oczekujesz:)
Uwazasz, ze jest na zlym miejscu, ok ale to jest twoja subiektywna opinia, matematyka jest tu najsprawiedliwsza, a wg niej jest TOP.

Andrea_Aleksandra

Hahaha, obiektywny portal tworzony w większości przez użytkowników, trudno o większego głąba, jeszcze się rankingami trapi :D

Andrea_Aleksandra

Szok :O Kogoś jeszcze potrafi irytować ranking aktorek. :P

Andrea_Aleksandra

Są cycki jest topka

Andrea_Aleksandra

now lasnie o c ochodzi ona nawet w zadnym filmie porzadnym nie zagrala!!!!!!!!

Andrea_Aleksandra

dla mnie może być nawet na 1 miejscu, ma fajny tyłeczek i buzię

gwiazda93

JAK dla mnie powinna byc NUMER 1 bo jest super

Andrea_Aleksandra

number one ! co tu duzo pisac, jest po prostu boska :)

vanu

wygląd to nie wszystko...

Andrea_Aleksandra

To jest ranking Top. Ludzie ją lubią to dają wysokie oceny. Nie ma się co sugerować tymi topkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones