Anna Próchniak

7,2
7 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Próchniak
Kolorowanka123

piękna i utalentowana - bardzo dobra aktorka i do tego mądra

Kolorowanka123

Podobna do Juliette Binoche

hefajstosik

Podobna do mojej dziewczyny z czasów studiów, stąd zwróciłem uwagę po "Mieście 44" ;-) Mieliśmy wówczas po tyle samo lat, a jak liczę to... mogłaby być naszą córką :-)
No i oczywiście z Juliette Binoche też się kojarzy.

Kolorowanka123

Z całym szacunkiem, ale do młodej Ani Dymnej, to wiele jej jeszcze brakuje. AD była zjawiskowa w tym wieku.
W mojej ocenie AP jest co najwyżej ładna :)

dia8el

AD była zjawiskowa urodą, ale przez całą karierę miała dwie sceniczne miny: uśmiechniętą albo skwaszoną przygarbioną.

Kolorowanka123

Co z tego, jeśli jej gra jest tak drewniana. Przynajmniej w serialu "Bodo".

MusztardaSaperska

Nie oglądam, nie wiem ;)

Kolorowanka123

Do młodej Anny Dymnej nie ma startu. Anna Dymna była zjawiskowo piękna a ta dziewczyna nie jest. Niebo a Ziemia. Bez porównania.

Chimera_2

Kwestia gustu :)

Kolorowanka123

Dokładnie. Ania jest jak ANNA. Celna uwaga. Madra i ładna

TheThing

Anna Próchniak jeśli chodzi o urodę to nawet przy Annie Dymnej nie stała , jest podobna minimalne do Anny Dymnej na biało czarnych fotografiach ale Anna Dymna deklasuje Annę Próchniak jeśli chodzi o urodę , kształt twarz ten sam przy czym Anna Próchniak ma kwadratową żuchwę a Anna Dymna ma idealnie owalną twarz , Anna Próchniak ma brązowe oczy a Anna Dymna ma niebieskie oczy i ciemną ich oprawę. Anna Dymna ma idealnie wykrojone usta . Anna Próchniak jest dziewczyną jakich pełno na polskich ulicach .

moniula

Tak, wiem. Czasem mądre inaczej dziewczynki zazdroszczą. Bywa. Pozdrawiam.

TheThing

Szanowny TheThing czego tu zazdrościć pospolitości , według Ciebie A. Próchmiak jest podobna do Anny Dymnej według mnie nie , każdy ma prawo do oceny nawet Ci mądrzy inaczej .

moniula

Ale to z Ciebie, nie ze mnie, leje się irytacja i .. zazdrość? Nikt Ci nie mówił, że jesteś ładna, że Cię uwielbia za sam wygląd? Jakbyś miała nieco klasy, "zamknęła być"klawiaturę i nie robiła sobie więcej wstydu.

użytkownik usunięty
Kolorowanka123

To prawda, Ania to piękna aktorka, chyba najładniejsza z obecnych polskich młodych aktorek filmowych

Wyróżnia się :) A niektóre zazdrosne hieny piszą tu, że pospolita. Ech.. ;)

Kolorowanka123

to, że ktoś ma swoje własne zdanie i ktoś inny mu się nie podoba to od razu oznacza, że zazdrości? ciekawa teoria...

Kolorowanka123

Bardziej Joanna Kołaczkowska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones