Anne Le Ny

8,0
3 698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Le Ny
slawex1983

hmm, może nie jest szalenie piękna, bo trudno by było powiedzieć, że oszałamia pięknem, ale na oko ma więcej niż 50 lat i bardzo dobrze wygląda.
ładna, zadbana kobieta, która wygląda bardzo życzliwie i pięknie się uśmiecha :)
wspaniale zagrała w "nietykalnych".

krissuu

Bardzo mnie zdziwiło, że ona ma dopiero 44 lata, a podczas kręcenia Nietykalnych miała jeszcze mniej. Wygląda na starszą, przynajmniej o kilka lat

slawex1983

Wygląda jak Katarzyna Herman w przyszłości. ;-)

slawex1983

Również uważam, że jest bardzo ładna i ma "to coś".. Kobieta, aby być piękną i atrakcyjną, wcale nie musi wyglądać jak plastkowe lale z silikonowymi zderzakami, które już dawno piersiami być przestały.

paolo1976

Nie musi mieć silikonów, ale też nie musi mieć twarzy jak kartofel. Wybaczcie, ale akurat ta aktorka jest definicją brzydoty i na pewno ma tego świadomość. Aktorka charakterystyczna.

slawex1983

Mi kompletnie się nie podoba:/W Nietykalnych patrzeć na nią nie mogłem! Ma taki dziwny układ szczeki;)Są gusta i guściki, ale widziałem dużo więcej aktorek w jej wieku, które wyglądają lepiej od niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones