Arkadiusz Janiczek

7,1
2 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arkadiusz Janiczek

więc bardziej kontrowersyjnej i trudniejszej roli już raczej nie zagra

Przemo00116

znienawidziłam go przez tą rolę.

Przemo00116

Jak dla mnie idealnie pasuje do roli pedofila

samotnik21

Arek Janiczek ostatnio ma kontrowersyjne role najpierw Bartek- damski bokser w Placu Zbawiciela teraz rola pedofila ale co jak co talent gość ma gra przekonywająco i to bardzo. Prywatnie jest sympatycznym dowcipnym człowiekiem:) W poniedziałek tj. 4 marca będzie można go zobaczyć w roli prowadzącego Galę rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2013:)

monisia54315

A teraz go można oglądać prawie codziennie w "Na wspólnej" gdzie wciela się w rolę pedofila, zboczeńca i onanistę małych dzieci.

Wlodis

Wcześniej to zostawiłam bez komentarza ale ludzie wiecznie swoje powtarzam TO TYLKO ROLA!!! Nauczcie się odróżniać fikcję od rzeczywistości! Aktor ma za zadnie grać wszystko nawet potworów. Sam Arek podkreślał ,że jest ofiarą własnej fizjonomii i takie role mu dają a zarabiać trzeba. Prywatnie jest ojcem , mężem w porządku gościem. Dajcie mu spokój,

monisia54315

To zbulwersowanie widzów "Na wspólnej" jego rolą, tylko potwierdza że jest znakomitym aktorem.Chociaż mu współczuje, już widzę te stare mohery krzyczące na ulicy --ty pedofilu co zrobiłeś Beacie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones