Ashley OlsenI

Ashley Fuller Olsen

7,7
1 695 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Olsen

ja nie wiem po prostu jak mozna byc takim pustakiem.... ninawidze ich poprostu... normalnie rzygac mi sie chce... jak puszczlaja te ich filmy w telewizji... poprostu beztalencie... :/

mat

"Olsenki" to po prostu jedna wielka tragedia:) Filmy, w których grają są tak samo puste jak one:P Nie rozumiem tych, którzy zachawalają ich "talent aktorski"(którego nie mają) ^^ i podniecają się żałosnymi filmami, w których te oto panie grają :P
Pzdr.

mat

Idioci dwaj! Skoro tak ich nienawidzicie to po cholere tu włazicie? Coś nie pasuje, to pamiętnik sobie napiszcie! Co sobie wyobrażacie?!
Może nie zauważyliście, ale one grają w filmach familijnych. A filmy familijne z reguły są mało ambitne. Filmy z nimi są lekkie i przyjemne.
Wielcy znawcy! Żal.pl :/

BadCreator

Ehmm mogłabyś mnie nie zaliczać do rodzaju męskiego, a poza tym po ... je bronisz. Nie bulwersuj się, takie jest życie! To nie są wybory na miss albo prezydenta. Ten portal stworzony jest dla wszystkich nie tylko dla Ciebie i każdy może się wypowiadać!!! A jak je tak kochasz to załóż jakiś fanclub czy coś...

Pozdrawiam

mat

A ja je lubie:) Są miłe i przyjemnie się je ogląda:)

alex_74

No i bardzo dobrze !!! O gustach się nie dyskutuje. Masz swoje zdanie i już!

mat

Do nich nic nie mam. Ale one są po prostu gwiazdkami z przypadku. nawet w ciekawostkach pisze że ` wygrały, bo jako jedyne nie płakały ` . więc o czym tu rozmawiać. pozdrawiam.

mat

A ja je podziwiam.
Może nie grają w kryminałach,
ale ja właśnie lubie komedie familijne.
Są aktorkami, przynajmniej coś osiągnęły.
Zobacz na filmografię,
trochę tego jest.
A jak ci coś nie pasuje,
to się poprostu odczep od nich!!!!!

adusia_7

Popieram to co wyżej...

P.S. Znacie je że mówicie że są puste?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones