Bailee Madison

Bailee Rose Madison

7,8
4 755 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bailee Madison

Miny takie ma, jakby cisnęła w majty. Strasznie irytująca dziewczynka. Wygląda jak zbity pies.

tonik1983

Zgadzam się. Bardzo irytująca w Once upon a time.

neciaxxx

Myślałem że tylko ja tak myślę. Najgorsza i najbrzydsza aktorka jaka widziałem. Rzygam.

tonik1983

Ale za to bardzo podobna do starszej Śnieżki. Jak na nią patrzyłam to miałam wrażenie, że to naprawdę młodsza wersja Ginnifer Goodwin.

Quaithe

dla mnie w ogóle nie jest podobna

Quaithe

Ginnifer też ma coś dziwnego w twarzy. ;/

Gonaa

wilka szczenna, wada zgryzu nieforemne policzki i asymetryczna morda ?

tonik1983

Popieram! Najpierw widziałam ją w The Fosters, wkurza mnie jak nie wiem, az oglądać jej nie można! Potem oglądałam sobie OUAT, a tu znów ona? Masakra....

tonik1983

w Żona Na Niby pokazała, że potrafi grać!

Unibet_78

bynajmniej, takiej masakry jak ona pokazała w życiu nie widziałem

tonik1983

Sympatyczna, śliczna dorastajaca dziewczynka. Nie wiem o co wam chodzi.

muran_maciek

Pewnie o to, że tu się wypowiadają sami modele/modelki i oscarowi aktorzy :)

abandonn

Uwielbiam sposób argumentacji i myślenie polaczków.
Na forum już nie można wyrazić swojej opinii, ponieważ nie jesteś "oscarowym aktorem". Dla kogo niby został założony filmweb - nie dla zwykłych kinomaniaków? Muszę mieć dyplom z akademii filmowej żeby móc wyrazić swoje zdania na temat jakiegokolwiek aktora żeby potem ktoś nie wyskoczył z tak idiotycznym argumentem jak twój?

aya_rivera

to ciekawe a czy można wypowiadać kiedy ktoś ma wielką szczękę, koński zgryz świńskie policzki i grymasy jak z wypróżnieniem na jeźdźca ?

muran_maciek

Pewnie chodzi o to, że wy polaczki macie ogromny ból dupy, bo ktoś śmie mieć inne zdanie niż ty. :)

aya_rivera

za to my polaczki mamy kobiety na poziomie które potrafią wyrażać się z należytą kulturą

markin

Ależ oczywiście, że tak. Wmawiaj sobie tak dalej ;) Prawdę ciężko przełknąć, zwłaszcza wam polaczkom. A na forum pełnym polaczków nie mam po co silić się na uprzejmość.

aya_rivera

zacznij od siebie

muran_maciek

jest straszna, a wiesz na czym polega gra aktorska ?

tonik1983

''Strasznie irytująca dziewczynka'' - Kompletnie nie znasz dziewczyny , ale wiesz że jest irytująca .

Takie komentarz są wręcz bezczelne .

buterfly

Zluzuj porty, bo pękniesz.
Irytująca jest w serialu, co zresztą pisze wiele osób powyżej.
Ja kogoś muszę znać, żeby móc go ocenić?
WTF?
Kompletnie mnie nie znasz, jak śmiesz pisać, że ten komentarz jest bezczelny??

tonik1983

Pierwsze - Jestem bardzo wyluzowany .

Drugie - Powyżej tylko dwie osoby stwierdziło że jest irytująca , to rzeczywiście wiele osób :)

Trzecie -- Jeżeli oceniasz jej charakter to tak .

Czwarte - Owszem jest bezczelny nie ocenia się charakteru, człowieka którego nie znamy .

buterfly

Ale przecież ja oceniłem jej grę aktorską, a nie charakter...także nie ma się co bulwersować.

tonik1983

W temacie piszesz o wyglądzie i charakterze, ale na pewno nie o jej grze aktorskiej .

buterfly

To polecam najpierw czytać ze zrozumieniem.
Drewno, oznacza jej drętwą "grę aktorską" - gdzie tu o charakterze?
Miny jakby...gdzie tu o charakterze?
Irytująca - poprzez jej grę aktorską - gdzie tu o charakterze?
Wygląda jak...? wygląd świadczy o charakterze?
No bez jaj.

Kończę karmienie trolla.
Albo zrozumiesz, albo nie.

tonik1983

''Miny takie ma, jakby cisnęła w majty ,Wygląda jak zbity pies. '' - Na pewno nie odnosi się do jej gry aktorskiej , takimi zdaniami oceniasz jej wygląd .

''Irytująca ''- To już ocena jej charteru .

Ja polecam być na drugi raz, bardziej dokładnym w wyrażaniu swojego zdania .

Również kończę karmić trolla .

Albo rozumiesz albo nie .

buterfly

irytująca to jest ocena ?

markin

Owszem tak samo jak moja że potrafi grać i pokazała to już w dwóch filmach.

buterfly

wiesz co znaczy słowo irytujący ?

markin

?? Dlaczego niby mam nie wiedzieć.

Co do jej gry aktorskiej to widziałem w niej dwa film, uważam że w obu zagrała naturalnie nie wiem też na jakiej podstawie twierdzisz że jest z aktorskiej rodziny ;)

buterfly

może masz zboczenie jakieś na karykaturalne zachowanie ?

markin

Bo mam inne zdanie od ciebie? ;)

buterfly

nie bo jesteś ślepy

markin

Aha a dla mnie uprzedzony ;)

Człowieczku nawet nie wiersz o jakie filmy mi chodzi, jednak zapewne dla ciebie nie ma to znaczenia skoro w każdy filmie ją krytykujesz ;)

buterfly

nie ma znaczenia jaki film ona grymasi a nie gra to nie jest aktorka człowieku, jak ktoś nie jest programistą to nie ma znaczenia jakim językiem chce pisać oprogramowanie. Każdy może grymasić i aktorzyć ale nie znaczy to, że jest aktorem.

Napisz prawdę, że ci na jej widok staje a nie, że to jest aktorka. Różnica między tym, że ci się ktoś podoba a tym, że dobrze wykonuje powierzone zadania jest ogromna ale niezauważalne dla tych pierwszych.

markin

Okej - Dla ciebie nie ma znaczenia, bo widocznie ci wystarczy jeden film żeby ją skrytykować ;)

buterfly

nie ma znaczenia bo to nie pieczenie ciasteczek tylko coś co się ma lub nie i to jest tyle

markin

Tak jak już mówiłem dla ciebie nie ma, dla mnie jednak ma bo nie oceniam aktorki/aktora po jednym filmie ;)

buterfly

bo ja nie muszę oglądać miliona żeby coś wiedzieć

markin

Wyboraz sobie że też nie oglądałem wszystkich jej filmów, jednak jeżeli ty jej mimikę oceniasz pod względem jednego średniego serialiku to wcale nie dziwi mnie twoja ocena ;)

tonik1983

zgadzam sie. wlasnie oglądam serial i aż mi mina zrzedla jak ja znow zobaczyłam.

tonik1983

nadal irytuje, jak naburmuszony i zapłakany dzieciak...

tonik1983

w każdym filmie tak wku… grymasiary żeby nie powiedzieć "aktorki" nie widziałem, tak mnie wku… ta jej wielka szczęka, koński zgryz wada wymowy postawa i te jeba… grymasy
Czyja to jest rodzina bo nie ma możliwości żeby to było dziecko spoza filmowych rodzin.

tonik1983

Też mam takie odczucia, miny robi takie jakby jest coś pod nosem śmierdziało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones