Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Producent filmu Dreamgirls, Laurence Mark, stwierdził, że z miłą chęcią kontynuowałby tworzenie musicali, ale tym razem z Jennifer Lopez w roli głównej.

Czyli wychodzi na to ze Jennifer Lopez jest lepsza niz Beyonce ;]

Blair

hahaha, w czym?? w śpiewaniu?? zabawna jesteś... moze aktorka jest doba chociaz tez ma wiele zlych rol na koncie. za to piosenkarka z niej marna. bee nie jest aktorka. ma na swoim koncie kilak rol jak kazda piosenkarka

James_6

we wszystkim . Aktorka napewna jest lepsza ;]

Blair

'we wszystkim'? nie uwazam zeby byla lepsza w spiewaniu ale to kwestia gustu.jesli chodzi o gre aktorska to moze i lopez jest lepsza, nie wiem ale beyonce ma nominacje do zlotego globu wiec nie jest taka kiepska, za to lopez ma nominacje do zlotych malin a to tez o czyms swiadczy. a 'we wszystkim' to dla mnie troche zbyt ogolnikowe stwierdzenie, bo podejrzewam ze nie znasz obu artystek osobiscie zeby stwierdzic ze jennifer jest lepsza 'we wszystkim' .

arbuz

''Producent filmu Dreamgirls, Laurence Mark, stwierdził, że z miłą chęcią kontynuowałby tworzenie musicali, ale tym razem z Jennifer Lopez w roli głównej. ''
W którym miejscu w tym zdaniu wynika że Beyonce jest gorsza? Wnioskujesz to po tym że Laurence Mark myśli o musicalu z Lopez? Według Ciebie reżyser powinnien stale angażować tą samą obsade w każdym filmie ?
Beyonce nie jest wybitna aktorka , ale zaczyna radzić sobie coraz lepiej. W ''Dreamgirls'' wypadła dobrze - co potwierdza też nominacja do Złotego Globu , reszta jej ról była przyzwoita mimo że przed ''Dreamgirls'' były to słabe filmy. Moim zdaniem ma większy potencjał i talent aktorski od Lopez , nie wspominając o wokalu.

Blair

Jennifer wcale nie jest taką wietną aktorką za jaką się ja uważa , jest przeciętna i w śpiewaniu też jej średnio idzie. Za to Bey jest beznadziejną aktorką ale ma jeden z najpiękniejszych głosów na świecie.

Blair

masz coś do czarnych????????????????????????????????????????????????????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones