Borys Szyc

Borys Szyc-Michalak

7,0
44 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

Ja zawsze uważałam, że Szyc jest bardzo dobrym aktorem, a niedowiarkom polecam pójść do Teatru Współczesnego w Warszawie na jeden z jego spektakli. Robi ogromne wrażenie naprawdę.

Mooonly

Osobiscie wystarczy mi rola w filmie
Dżej Dżej. Ja pi**dole co za drewno. Takie kreacje stawiaja borysa jednym szeregu co takie tuzy swiatowego kina jak: wesolowski czy krolikowski :-)

carreno

polecam Hamleta w Teatrze Współczesnym i Słoneczną Linie w Teatrze Polonia, zmienicie wtedy zdanie, a ocenianie na podstawie Dżej Dżeja jest słabe, wielu dobrych aktorów ma na swoim koncie jakiegoś gniota i nie należy oceniać tylko przez pryzmat jednego filmu :)

natalia3852

Tak zgadzam się - prawdziwe oblicze aktora poznajemy po teatrze, a miałam okazję obejrzeć właśnie to przedstawienie i zniknął w mojej głowie obraz Szyca z durnych, płytkich komedii

Mooonly

Być może. Nie miałem okazji zobaczyć go w teatrze, a w filmach wg mnie gra kiepsko. Na ogół gra w kiepskich produkcjach, ale np. "Kret" jest dobrym filmem i moim zdaniem obsadzenie go w głównej roli było błędem.

Mooonly

To jakim jest aktorem prawie nie ma znaczenia. Mógłby byś nawet słabym (może jest). Ważne jest jak wygląda, a wygląda b. słabo.

Mooonly

Nie poszłabym, choćby mi mieli za to zapłacić. Jest paskudny, obleśny, irytujący.

muguiying

Ciekawe jaką Ty jesteś , pewnie obłędnie czarująca;) Nie gustuję całe szczęście w facetach , ale nie widzę w nim nic obleśnego ...

Pozdrawiam

Mooonly

Jak będę w Warszawie to z chęcią się wybiorę. W ostatnich rolach robi naprawdę duże postępy, więc jestem ciekaw jak wypada na deskach teatru.

Mooonly

Jako Hamlet był naprawdę świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones