Brenton Thwaites

7,1
11 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brenton Thwaites

Według mnie jest mega przystojny,a na fotce ogólnej wygląda prześlicznie(mimo to,że mam już swojego przeulubionego
aktora,najprzystojniejszego na świecie Jamiego C.B).Ni wiedziałam z nim wileu filmów,tylko Lagune,więc piszcie co o nim
sądzicie,zarówno o wyglądzie jak i o grze aktorskiej;)

OLa___333

Według mnie też jest ogromnie przystojny! U mnie chyba na drugim miejscu(na pierwszy pan z mojego avatara, choć kiedy zdałam sobie sprawę, że ma on tylko 1.74 Brenton ze swoim 1.87 baaaaaardzo u mnie zyskał). Również widziałam go tylko w "Lagunie...", ale już odznaczyłam sobie wszystkie filmy z nim, które wyjdą w najbliższym czasie i każdy obejrzę w dużej mierze dla niego(mam nadzieję, że wyłowię jakąś filmową perełkę w pogoni za tymi scenami z Thwaites'em). Trochę mnie drażni, że taka smarkata Elle Fanning będzie się z nim całowała na planie (nieeeeeee :((((((( ), ale...wyobrażę sobie kogoś innego na jej miejscu :D

OLa___333

Nie podoba się. Strasznie chłopięcy wygląd jak na te 25 lat. Taki wręcz laluś ;) No ale...nastolatkom się spodoba ;]

OLa___333

Jest piękny. Ma w sobie coś z młodego Banderasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones