Brigitte Nielsen

Gitte Nielsen

7,0
2 601 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Nielsen

Jak tak na nia patrze w COBRZE to jest tak piekna i seksowna ze nie dziwie sie ze SYLVEK
oszalal na jej punkcie i mial z nia romans... Zreszta nasz udajacy wiele lat wiernego kochajacego
meza SCHWARZENEGGER w niedawno powstalej ksiazce biograficznej napisal ze w 1986 mial z
nia romans(a byl przeciez swiezo zareczony z M.SHRIVER)... Piszcie sobie co chcecie o tym jak
ona wyglada teraz i jak sie zniszczyla przez narkotyki alkohol i operacje ale BYLA NAPRAWDE
PIEKNA i tego jej nikt nie odbierze...

punisher822_filmweb

W ciekawostkach jest napisane,że w 1985 był z nią zaręczony,więc mógł być aż do 1986.

NekoGirl

Jak to nie mogl... Chlopie zareczyli sie w roku 1985 a w roku 1986 mial slub z M.SHRIVER. I nie probuj tu wybielac Arnolda bo zrobil swej przyszlej zonie swinstwo. Juz przed slubem ja zdradzal a potem udawal kochajacego meza. To wielka obluda i falsz z jego strony. Ozenil sie z nia glownie dla pieniedzy i ukladow jakie mial dzieki temu slubowi. Pamietaj ze M.SHRIVER jest z rodziny mocno powiazanej z KENNEDY'MI.

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

A czego sie spodziewac po Austriaku? Sorry, ale wiekszosc z nich jest strasznie obludna i klamliwa - tak wiec Arni nie nalezy do wyjatkow...

ttaa a polaczki to lenie,pijaki i złodzieje...ech stereotypami żyjesz i generalizujesz

punisher822_filmweb

Nie wiem jak teraz wygląda ale w 'Cobrze' była brzydka i miała straszną fryzurę. Nie mam pojęcia jak mogła grać modelkę.

qqryqu

Tobie sie nie podobala i jestes w mniejszosci i w dodatku przeglosowany! Nie znam facetow ktorym ona sie nie podobala w COBRZE a to swiadczy ze kobieta robila wrazenie i byla sliczna i seksowna. I chlopie nie myl pojec bo BYCIE MODELKA a FOTOMODELKA to zupelnie inna para kaloszy. Nielsen grala w tym filmie FOTOMODELKE nie MODELKE. MODELKA jest to zawod polegajacy na prezentacji ciuszkow i czestych wyjazdow na pokazy a FOTOMODELKA pozuje na zlecenie i co jakis czas. MOW CO CHCESZ ALE MILIONY FACETOW NA CALYM SWIECIE WIDZAC NIELSEN 1 RAZ NA OCZY W 'COBRZE' MIALO MARZENIA SEKSUALNE Z NIA W ROLI GLOWNEJ... BYLA PIEKNA I NIKT TEGO JEJ NIE ODBIERZE... Szkoda tylko ze rozpoczela kariere w USA glownie przez lozkowe romanse z rezyserami i aktorami.

punisher822_filmweb

Może jakbym obejrzał 'Cobrę' w '86 roku to Nielsen zrobiłaby na mnie wrażenie:) Bo teraz jak patrzę na film to nic ciekawego w niej nie widzę. Już Stallone bardziej mi się podoba:)

qqryqu

Napisales o STALLONE zartobliwie ale to prawda... Sylvek w COBRZE byl przystojny i chyba najlepiej w karierze wygladal. Mysle ze uroku dodal mu fakt ze mial 3 dniowy zarost i okulary przeciwsloneczne mial dosc dlugo.

punisher822_filmweb

W Młodości faktycznie bardzo ladna wszystko na swoim miejscu, super dupa no ale jak ona teraz wyglada ma 50 i wyglada fatalnie a przeciez jeszcze w tym wieku mozna nieźle wygladać, strasznie sie postarzała...

tiger777b

ZIOMUS pamietaj ze skupiamy sie na niej jak byla najpiekniejsza czyli w latach 80tych grajac w COBRZE i RED SONIA. Byla wtedy w kwiecie wieku i byla wtedy najseksowniejsza... To oczywiste ze obecnie wyglada gorzej niz jej rowiesniczki ale to wina picia zlego odzywiania i prochow ktore brala a do tego stale nosi fryzury ktore jej nie pasuja. Mowie ci ze gdyby miala dlugie wlosy w jakims zlotym blondzie lekko krecone byla by o wiele apetyczniejsza... Ale co zrobic... Od lat woli miec krotsze wlosy doslownie na 'faceta' co jej nie pasuje... Jej sprawa ale w moich i Twoich fantazjach ona na zawsze pozostanie mloda i piekna jak w COBRZE.

tiger777b

No niestety Mrs Nielsen nie poradziła sobie z czasem, sławą i kasą. Kiedyś wyglądała tak:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/08/06/article-2183969-146680CD000005DC-9_634 x891.jpg
Dziś zniszczył ją alkohol, prochy i rozrywkowe życie. Biznes ją skonsumował po prostu i wypluł. Było wiele takich przed nią i po niej. Przykro widzieć jak kobieta grajaca kiedyś w mainstreamowych produkcjach robi z siebie idiotkę w reality show i stacza sie coraz bardziej. No cóż... nic nie jet dane raz na zawsze. Sława i uroda w szczególności

erbass

Biorąc pod uwagę ilości dragów i alku, jakie ma za sobą, to moim zdaniem nadal dobrze wygląda i mi właśnie najbardziej podoba się w krótkich włoskach / bardziej pasują do jej mocnych rysów twarzy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones