Britt LomondI

Glase Britt Lohman

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/169762/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":112,"rate":8.821428571428571,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/169762/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
8,8
112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britt Lomond
  • ...miał JEDNĄ żonę! Jakież to niehollywoodzkie.

  • Wydmin A co to ma wspólnego z kapitanem Monastario?

  • qqryqu Hm... nie wypada pod tematem "Guy Williams" pisac, że był Zorro, to ma byc jednak tajemnica, ale inaczej jest w przypadku kapitana Monastario - można mu wypomnieć, że miał jedną żonę. Po tych niegodziwościach względem Zorro to jedno trzeba mu oddać!

  • Wydmin Jest też możliwa inna forma odpisania Ci, bo byc może nie zrozumiałeś logiki zdania w poście wyjściowym: napisałem, że Lomond był tak przystojny, jak Guy Williams - zatem nie pisałem głownie o Williamsie, tylko o Lomondzie, zestawiając go na chwilę z Williamsem.

  • Wydmin Teraz rozumiem, miało być :"taki sam przystojniak jak...