Camilla Belle

Camilla Belle Routh

7,4
2 600 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Camilla Belle

nie żebym była chamska czy coś, ale dlaczego ona jest brzydka?
zwłaszcza te oczy. boże, czemu to robisz?
i znowu powtarzam, nie leczę kompleksów.
szczerość górą.
co do jej gry aktorskiej...
kiedy dzwoni nieznajomy jest żałosny. zabawny. powiększyła się moja lista ;]

użytkownik usunięty
ty_albo_ja

Eee...ta twoja wypowiedź jest głupia i...chamska...

P.S. Jak powiedziałaś...szczerość górą...

użytkownik usunięty
ty_albo_ja

moze nie jest klasyczna pieknoscia, ale ma w sobie cos, co przyciaga uwage. chyba wlasnie oczy. wg mnie niezla z niej partia.
moze i jestes dziewczyno szczera, tylko dziwie sie po co takie posty piszesz... niczego tym nie wniesiesz i zasmiecasz tylko forum.
no, ale jak uwazasz...
no i kolejna sprawa - nie powinnas oceniac jej gry aktorskiej po jednym filmie (i to jeszcze dosc srednim).

ty_albo_ja

Dlaczego ona jest brzydka? Co to w ogóle za pytanie? :D

ty_albo_ja

moim zdaniem oczy sa w porzadku, to z brwiami jest cos nie tak... ale i tak mojemu facetowi sie podoba:)
tak wogole to kolesiowa podobna w filmie Push do Zmudy Trzebiatowskiej nie sądzicie?

ty_albo_ja

może to przez opadające kąciki oczu? wygląda na wiecznie zmęczoną..
ale wg mnie jest ładna, inna od tych blondyneczek czy jakiś tam panien Foxówn..
tylko gra w gniotach, a do tego jej sama gra jakoś nie jest powalająca.. jej seksapil w Push.. cóż.. więcej seksu ma w sobie ugotowany brokuł :P

ty_albo_ja

Moim zdaniem jest śliczna no ale każdy ma inny gust

kassssssska

Nie ma to jak zazdrośc nastolatki i kompleksy gówniary która zazdrości ładnej, utalentowanej aktorce :] Oooo tak , szczerośc górą ;)) pozdrawiam

kubelek0908

dlaczego w tym temacie wypowiadaja sie kobiety? haha nie ma to jak leczenie
kompleksow, aco do meskiego punktu widzenia - wg mnie śliczna

aggressive

to kobiety są ślepe? myślisz, że kobieta nie jestw wstanie dotrzeć piękna w drugiej kobiecie? Ja jej nie zazdroszczę. Szczerze mówię, że byłaby piękna gdyby zrobiła coś z brwiami.. Kobiety też mogą mieć swoje zdanie w tej sprawie:)

greenrosa

Ja uważam, że ma piękne oczy : ) Dziewczyna ma w sobie to coś co ją wyróżnia z pośród tłumu, a tym czymś są właśnie oczy ; ] Jest naturalna i śliczna : ) Oglądałam z nią tylko film "Push" więc nie oceniam gry aktorskiej. ; p A co do seksapilu w tym filmie to o co kaman? Bo nie rozumiem?

greenrosa

Ma przepiękne brwi i niech takie zostaną :P

Nie wszyscy uważają, że wygląd wyskubanej tipsiary jest szczytem estetyki :P

Lokepine

Dokładnie! :D :)

greenrosa

zastanów się co ty mówisz greenrosa.

greenrosa

pewnie powinna je wydepilować żeby twojemu choremu gustowi sie przypodobać

tomucho77

dokładnie. I stawać się taka jak wy tu sobie wypiszecie. Inna dla każdej osoby, bo "mi się to nie podoba a mi tamto". Żałosni są wszyscy, którzy tutaj wymyślają co im isę podoba co nie, ale najbardziej autorka tematu -.- Nie wiem co wy chcecie od dziewczyny.

tomucho77

Właśnie! :D bo wszyscy muszą się szpecić. Nie? Niedługo ktoś powie, że jak ona przefarbuje włosy na blond, zrobi operację oczu, ust, włoży szkła kontaktowe (najlepiej niebieskie!), to wtedy będzie git laska...No chore to, chore, ale już mnie nic nie zdziwi po przeczytaniu pierwszego posta i negatywnych komentarzy. Patrzcie na siebie głupie, próżne babska!!
Pozdro ^_^

ty_albo_ja

Zgadzam się z ty_albo_ja w zupełności. Irytujący ma wyraz twarzy...

ty_albo_ja

o gustach się nie dyskutuje- ale wg mnie jest piękna ma oryginalną urodę, całkowicie inną od tych typowo holiłudzkich "sex bomb"

yura

Camilla jest po prostu piękna, tylko dziewczyna która mówi, że jest delikatnie mówiąc nie ładna, chyba ma kompleksy i w takowy sposób próbuje je uleczyć ;p
Damn, she's so hot ;p

adamwis25

Idiotek, próbujących się dowartościować cudzym kosztem, jak widać, nie brakuje :P

Lokepine

ale chyba można jeszcze powiedzieć, że ktoś wg kogoś nie jest ładnym i nie musi to świadczyć o kompleksach, rajt? :|

diana6echo

przestań gadać głupoty, kompleksy i tyle.

diana6echo

Rajt. Nie bądźmy tacy prości, żeby sprowadzać wsyzstko do kompleksów. Po prostu komuś się nie podoba, ale chamstwem jest to, żeby do tego zakładać specjalnie temat i wypisywać publicznie.

ty_albo_ja

idź stań przed lustrem, to może zmienisz zdanie o urodzie Camilli, co?

ty_albo_ja

aż mnie zatyka kiedy coś takiego czytam, ja pierdziele czy uważasz się za piękność (piękniejszą od niej?). załamujesz ręce a gorsze paszczury widać na ekranie. zresztą to nie o to chodzi! "Boże czemu to robisz?" "ale dlaczego ona jest brzydka?" jesteśmy ludźmi nikt nie jest idealny a skoro ty się tak wypowiadasz i piszesz o ludziach to kur** jesteś "księżniczka" nie z tego świata, wspaniałą piękną cudowną i diabelnie bezdennie pustą. i tu nie chodzi o to czy lubie czy nie akurat tą aktorkę . aż ciśnienie mi skoczyło!

ty_albo_ja

To właśnie jej oczy i brwi mają to "coś"; są po prostu cudne ;)

Adam

Zgadzam się z tobą

arnonb

ty_albo_ja

Styl wypowiedzi masz okropny. Boga w to nie mieszaj, albo wiesz co - spytaj go lepiej o siebie, dlaczego stworzył cię taką płytką.

ty_albo_ja

ty ale o co ci biega no to w końcu jest ładna czy nie, bo dla mnie jest to piękną kobietą ma charakterystyczną dziką urodę i jest dobrą aktorką

ty_albo_ja

Marna, nie udana prowokacja. Zajmij się hodowaniem buraków bo w tworzeniu bezsensownych tematów kariery nie zrobisz. Najpierw trzeba nauczyć się korzystać poprawnie z klawiatury.

Xedrios

cukrowych ???

użytkownik usunięty
ty_albo_ja

Ja uważam, że jest prześliczna x] I wiem, że każdy ma inny gust, ale zdziwiło mnie tyle negatywnych komentarzy na temat jej urody.

ty_albo_ja

hmm jesteś zyebem

użytkownik usunięty
tomucho77

mi też się nie podoba i ma cały czas te samo puste głupie spojrzenie, które strasznie mnie drażni w filmach

o matko boska nie każdy musi mieć takie pełne spojrzenie jakie ty masz

użytkownik usunięty
tomucho77

o matko a ty nie musisz się tak rzucać to że ktoś napisał coś o kimś kogo najwidoczniej lubisz nie znaczy że jest zerem.

ty_albo_ja

cóż może po prostu nie wiesz co to jest fałda mongolska. ciekawa jestem twoich oczu, jak wyglądają.

angela_filweb

Jest bardzo ladna.

angela_filweb

oczy przedstawiające obraz pustki, nie powinny budzić zainteresowania.

andr321

O proszę jaki znaffca ludzkich oczu. Czyli według ciebie o wielki znaffco kobiecych oczu wszystkie kobiety które mają pustkę w oczach nadają się tylko i wyłącznie do krematorium.

Wolę mieć w domu kobietę z pustką w oczach, niż kobietę wiecznie naćpaną marychą.

tomucho77

a powiedz mi, czy ty myślisz?

andr321

Nie rozmawiam z narkomanami i zwolennikami Palikota.

tomucho77

a więc chciał nie chciał właśnie mi odpowiedziałeś...

angela_filweb

No na pewno Camilla Belle nie ma fałdy mongolskiej! Jak już to skandynawską lub Indiańską bądź hotentocką. Zważywszy na jej pochodzenie, może być indiańska lub hotentocka, ale Polsce też mamy wielu ludzi o podobnym układzie oczu. Nic nadzwyczajnego w jej oczach nie ma, poza tym, że są baaaardzo ładne ^_^

ty_albo_ja

Jak ja widze to dużo jest dyskusji o tym jaka ona jest piękna a tematy te pisane są przez chłopaków,wiec nie rozumiem dlaczego dla ciebie jest aż tak ohydna,widać chłopakom ona się podoba tobie nie musi bo wkoncu jesteś płci żeńskiej.

Robaczek_12

Być może w tym przypadku mamy do czynienia z wybredną lesbą którą interesuję tylko płeć piękna.

tomucho77

A no może...

ty_albo_ja

are you fu.cking kidding me?

ty_albo_ja

are you fu.cking kidding me?

ty_albo_ja

O nie! Muszę się wtrącić w temat! SKANDAL! Skoro ona jest dla ciebie brzydka, to po co w ogóle o tym piszesz? Nie patrz na nią! Ja jestem normalną dziewczyną i oceniam ją obiektywnie.
Dla mnie jest naprawdę ładna. Właśnie przez brwi i oczy jest atrakcyjna i niebanalna. Naturalna oprawa oczu, a nie wyszczypane do łysa brwi. Bardzo podobna do RINOY z Final Fantasy. ^_^ I widzę, że taki typ podoba się panom! :D A to najważniejsze! Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones