Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

...świetnie gra, do tego jest diabelnie pociągający.

Marisa

Hej ja tez uwazam ze jest suuuper i film i Charlie:-) pozdrawiam ps.fajny blog i ciekawy aha i Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!!!

mrooffka22

no dzięki i nawzajem, , facet jest niesamowity! Pozdrawiam.

Marisa

Nie gra źle , był najlepszym aktorem w Hooligans , przyczmił żałosnego Wooda , który w tej roli nie pokzazał absolutnie nic. Ogólnie film był marny , nadmiernie melodramatyczny , tandetnie ukazujący braterskość i zachęcał do zostania kibolem. Tak , ten film zachęcał do walenia się po ryjach.

lihol

Porównałabym jego rolę z "Hooligans", do Emilia z "Młodych gniewnych", obu śmierć tak samo mnie wzruszyła. Aktor rzeczywiście pociągający:) Cóż, ale baba ze mnie:)

Tiili

Emilio nie był nawet w połowie, przynajniej dla mnie tak pociągający i przejmujacy.Rewelacyjny gość z tego Hunnama.

lihol

jezli myszlisz ze ten film zacheceia do pizgania sie to mozeg go obejrzyj drugi raz i wtedy zrozumiesz a jak nie to masz problem i polecam ci nastpny raz ogladac bajki bo przynjamniej one mają jasny przkeaz

Marisa

Jeny czemu tyle facetów nie kuma tego filmu...czasem myśle,że jak w filmie nie ma gołych lasek to film jest dla nich do bani:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones