Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

powiem jedno 187 cm czystego sexu :) w Green Street Hooligans był cudowny :) tam pierwszy raz go widziałam :) jak to już ktoś powiedział , szukajmy jego sobowtorów xD booski ^^

_allice_xX

zgadzam się :D jak go widzę w SOA, to ślinka cieknie :D mniam

Sharlene

;) co to jest to SOA ??

moniczka491

Sons of Anarchy - serial

zizia69

aaha.. ;) dziękuje ;*

Sharlene

przyznam, że bedąc nastolatką obejrzałam Hooligans - i ocywiście Charlie mi się tam spodobał - także jako aktor. Zaślepiona stałam się jedną z osóbek windujących mu ocenę na filmwebie. Obecnie jestem już po pierwszym sezonie SOA i zadaję sobie pytanie :"gdzie ja miałam oczy?" Owszem - facet jest dość przystojny, ale nie można go nazwać wybitnie utalentowanym aktorem. Niestety, gdy widzę sceny z jego udziałem mam ochotę je przewinąć.
Ale co do sceny z ręcznikiem z GSH - owszem, przyjemnie się ją oglądało:)

_allice_xX

Ehh scene z GSH w ktorej jest tylko w reczniku moge ogladac w nieskonczonosc :D szkoda ze tak malo gra :(

dopesickgirl

Ale się uśmiałam :D U mnie było tak samo :P Siedziałam wraz z koleżankami i w kółko przewijałyśmy tę scenę :D

Wprawdzie było to kilka lat temu, ale miło było sobie przypomnieć :P

aurora_21

A dajcie spokoj z tą sceną.. Najlepsza z całego filmu:D

_allice_xX

Hmmmmm cukiereczek oglądałam ten film maximum możliwie, w tym filmie wyglądał bosko ehhh.

arie_lka

tak ma to coś :)
a scena w ręczniku w Hooligans to nic do tego co pokazuje w SoA :) polecam ten serial :D

_allice_xX

już drugi raz oglądam SoA przez niego, tęsknota nie zna granic :D

zizia69

to jest on!? : http://www.nude.actors.nu/pictures/991198/charliehunnam.jpg

izz_x3

faktycznie tu nie wygląda z urodziwie :P

zizia69

Moja bliska przyjaciółka też ma do niego słabość .... ;(

plaZmus92

potwierdzam,jest boski...szkoda,że nie mieszka obok mnie:(

ducky

oceniajcie raczej jego talent a nie jego tyłek. ;)

sisal

A Ty co oceniłeś?
Widzę, że dałeś tylko jeden chyba przez zazdrość, bo mogę się zgodzić z gorszymi ocenami, ale nie mogę się zgodzić z tym, że jest najgorszy i w ogóle nie potrafi grać.

zizia69

Tak dałem mu 1 nie 0 gdyż mimo wszystko zagrał w paru filmach, jak dlamnie bardzo słabo zagrał we Wzgórzach ciut lepiej w hooligans ale widać że gra sztywno wyznaczonymi szlakami, nie przedstawia w grającej postaci nic od siebie, w jego rolach brakowało mi wiele (od mimiki twarzy po emocje wypowiadanych tekstów). Dlatego ocena 1, gdyż jako aktor 2planowy nie zasługuje na taka pozycje w rankingu jaką obecnie ma, gdyż jest ona wywindowana tylko i wyłacznie przez napalone na jego buzike fanki. pozdrawiam

sisal

No cóż każdemu podoba się co innego... Rozumiem, że nie podoba Ci się jego zawyżona pozycja w rankingach, ale ocena wystawiona na jej p-odstawie nie wydaje mi się być najmądrzejszym posunięciem. Chcesz to obniżaj, ale kryteria są dla mnie takie same jak ocenianie na podstawie pośladków. Pozdrawiam.

_allice_xX

dziewczyny, znam ten ból.
Jest ... ... ohhhhhhh, brak słów ;d

pucjan

on jest boski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_allice_xX

Oj, tak!!! w Hooligans był boski i super męski, ale teraz boję się obejrzeć coś innego z nim, żeby się czasem nie rozczarować..co polecacie, żebym po obejrzeniu nie zmeniła zdania?:))

mylovepaddy

nie znajdziesz nic takiego jak hooligansi, ja ogólnie go kocham w SoA, ale uważam, że jego 'styl' jest tam całkowicie inny. Nicholas Nickleby i ludzkie dzieci pod tym kątem mogę odradzić.

mylovepaddy

SoA napewno Cie nie rozczaruje :) tam też gra niezłego twardziela :)

doro0407

jest idealny!

doro0407

cwaniak:) takie role chyba mu najlepiej wychodzą - w GSH i SOA nie do wygięcia był

mylovepaddy

tez sie tego balam he ale na szczescie istnieje dla mnie jako pete. jego wizerunek tam jest naprawde ciekawy xD

mylovepaddy

nom w Hooligans jest zajebisty! mogłabym ten film oglądać ciągle ;)) i zawsze jak go oglądam to pod koniec płacze, bo Pete zabijali ;((

_allice_xX

racja jest najlepszy ;) ale chce zwrocic tez uwage na jego talent aktorski. w hooligans zagral tak jakby sie z tym urodzil. fakt, 'cwaniackie' role to dla niego. swietny czlowiek jako pete dunham silny ale tez czuły i wrazliwy.chyba mamy ideał ? ;) hehe pozdrawiam

_allice_xX

Wszystko fajnie - tylko po wała zakładać taki temat ? Na pudelku się podniecajcie albo innym gównie :). Idźcie sobie na siłownie, albo mecz koszykówki...znajdziecie tam na pewno też jakiegoś przystojniaka - i nawet bedzie go można na żywo zobaczyć...

kapuera24

nie podoba Ci się, to idź na mecz a nie tutaj zaglądasz :P

zizia69

nie rozumiem dlaczego Panowie zaglądający tutaj tak bardzo denerwują się zachwytami płci pięknej...Ma chłopak ciałko i buźkę bezapelacyjnie i tak to już niestety w tym świecie bywa że to też się ceni. I podejrzewam, że nawet gdyby nie miał za grosz talentu aktorskiego, byłby oglądany przez setki kobitek- bo jest BEZSPRZECZNIE PRZYSTOJNY!
A poza tym...małą hipokryzją mi to trąci..Czyż nie znajdziemy kilkudziesięciu aktorek, które grają sztywno jakby kij połknęły ale szalenie fajnie ogląda się je w scenach łazienkowo-łóżkowych? Czyż Panowie nie lubią również ocenić ładnej buźki i krągłego biustu?Oczywiście że tak.
Tak więc dajmy spokój z tą małą zazdrością damsko-męską, gdyż świat jest już tak poukładany że nie tylko talent się w nim liczy:)
Pozdrawiam

_allice_xX

Dziewczyno masz racje ! ;dd ;*
pozdr.

_allice_xX

grrrr zgadzam się 100%sexu w sexie,przystojny strasznie jak na Anglika :)

nirvanka99

Niestety jak dla mnie przystojny jest tylko w Hooligans.. i to bardzo przystojny.. w reszcie filmów wygląda jak.. no nie za fajnie ;)

_allice_xX

hello drogie Panie...dokladnie to samo mozna napisac o Maggie Siff :-).....moze tylko ciut mniej niz 187 cm ... ;-) niesamowicie sexy babka...i do tego w bialym fartuszku....poprostu slinka leci i az chce sie ogoladac :]
pozdrawiam :-)

Suncho

Dokładnie :)

_allice_xX

strasznie seksowny

_allice_xX

O tak ;)

_allice_xX

Nie ma sobowtórów bo on jest ideałem, nie ma takiego drugiego :) ech cudny jest :)

Ines82

dziś po kilku latach postanowiłam jeszcze raz obejrzeć GSH i wywarł na mnie takie same wrażenie jak wtedy gdy byłam młodsza ;) bardzo do niego pasuje ta rola, i był w tym filmie bardzo przekonujący, a i oczywiście ten jego urok chłopca jest obłędny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones