Chester Bennington

Chester Charles Bennington

7,0
409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chester Bennington

http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/nie-zyje-wokalista-linkin-park-chester-benni ngton-popelnil-samobojstwo/l11f7j4

essmi

R.I.P Chester. Szkoda faceta. Nigdy nie zapomnę, gdy jako nastolatek kupiłem "HYBRID THEORY".

essmi

Spoczywaj w pokoju mój idolu :(

użytkownik usunięty
essmi

Myślałam, że moja grupa na fb żartuje sobie z jego śmierci... Cholera. Przez całą wczorajszą noc zamiast spać rozmyślałam. Załamało mnie to. Tak jakby cząsteczka mnie umarła.
Linkin Park już bez Chestera nie będzie zespołem.

joka_2

Widzę, że nie tylko ja tak głęboko przeżywam śmierć Chestera... nie umiem się z tym pogodzić.

essmi

Dorastałam przy ich muzyce, stary egzemplarz "Hybrid theory" mam do dziś :( Ciężko jest się z tym pogodzić...

essmi

RIP :(

użytkownik usunięty
essmi

Niepoważny gość! Co to w ogóle ma być?! Facet jest zdrowy fizycznie,ma dzieci żonę przyjaciół i zapleczę finansowe jeden z bardziej znaczących zespołów na świecie z taką liczbą fanów,najlepsze jeszcze lata przed sobą i co ? Nie jestem wstanie po prostu ogarnąć jak można mieć tak słabą psychikę żeby zrobic coś takiego?! Wybaczcie mi znam i kochałam ten zespół od pierwszej płyty czyli od 2000r ,ale to dla mnie jakieś chore! Znam ludzi co są chorzy fizycznie i do tego nie mają nic i żyją cieszą się życiem! Trauma z dzieciństwa ,używki? Dla mnie bardzo słaby człowiek,przykro mi ogromnie jednak ,to moje zdanie.Chciałabym/mam nadzieje że już żałujesz co zrobiłeś i co pozostawiłeś... Rip Chester

Nie znam się na psychologii, ale chyba można być jednocześnie zdrowym psychicznie i suicydalnym. Odebrać sobie życie pod impulsem. Jego zaplecze finansowe bierze się z tras koncertowych, a te wiążą się z dużym stresem. Bierze się z płyt, w które wkładał serce, a te bywają ostro krytykowane w Internecie i magazynach. Powodów samobójstwa mogło być mnóstwo.

Ultor

Raczej "pod impulsem" nikt sobie życia nie odbiera.
zazwyczaj to przemyślana decyzja lub wynik depresji.
Szkoda dzieci. Naraził je na piekło.

Skąd wiesz że był zdrowy psychicznie?! wyczytujesz to z jego oczu?Jeżeli to zrobił to widać musiało coś w głowie szwankować.A to że był bogaty jest argumentem pustaków takich jak ty co ludzi oceniają po pozorach,i myślą że człowieka znają nie przebywając z nim ani chwili..to że ty jesteś Powierzchowną osobą nie znaczy że drugiemu człowiekowi nie jest czasami źle a wszystkie swoje problemy musi ukrywać pod maską...ltkwiąc samemu przez lata ze swoimi demonami z którymi musi mierzyć się na codzień,może ty tak NIE masz może jesteś osobą bez autorefleksji,ale to NIE znaczy że każdy tak ma więc przestań projektować swoje stany na innych ludzi...i weź się chwile zastranów zanim coś powiesz...

Gerwarth

i jeszcze jedno "Pieniądze szczęścia nie dają" tyle w temacie..

Gerwarth

zastanów*

użytkownik usunięty
Gerwarth

A czy napisałam że był zdrowy psychicznie? Wiemy doskonale że nie był skoro zrobił,co zrobił. Jak już coś,to stwierdziłam fakt że był zdrowy fizycznie więc naucz się czytać ze zrozumieniem zanim wylecisz komuś ze swoimi płytkimi komentarzami obrażających drugą osobe.

NAPISAŁAŚ wyraźnie FACET JEST ZDROWY PSYCHICZNIE,czarno na białym więc to nie ja czytam bez zrozumienia ,tylko TY piszesz bez zastanowienia.mówiąc lapidarnie napisałaś to tak bardzo wprost że nie mogło chyba być już bardziej WPROST. Napisałaś głupoty i teraz nie chcesz się przyznać do błędu...tyle w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones