Chris Colfer

Christopher Paul Colfer

8,2
1 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Colfer

Uwielbiam jego głos w Defying Gravity...jest taki poruszający. Zakochałam się w tej piosence. Poza planem musi być naprawdę odważnym nastolatkiem , skoro godził się zagrać geja. A ja już wiem jak rówieśnicy reagują na kogoś chociażby trochę innego. Podziwiam. Jest moją ulubioną postacią w Glee. W dodatku to jego pierwsza rola...

agnwozniak

Tak, jest niesamowity. Jest jedną z moich ulubionych postaci z Glee. I naprawdę go podziwiam, że odważył się zagrać taką rolę. Wspaniały i tylko 4 lata starszy ode mnie... :D

agnwozniak

ja natomiast jestem zakochana w jego (niestety) krótkiej solówce w like a prayer madonny. był oszałamiający! :)

agnwozniak

On w prawdziwym życiu jest gejem. ;-) Więc.. :P

agnwozniak

Mniejsza o jego orientację prywatnie, ważne że grając geja w Glee jest niesamowity. A jego najlepsza scena to zdecydowanie I Want to Hold Your Hand z 3 odcinka drugiego sezonu. Niesamowicie wzruszający moment.

Jamal_Malik

Całkowicie się zgadzam, płakałam podczas tej sceny.

agnwozniak

Też się zakochałem w Defying Gravity po ich wspólnym wykonaniu.

pinang

Ja też go uwielbiam, w Glee jest po prostu wspaniały ;) I słodki, o! A Defying Gravity jest moją ulubioną piosenką - oczywiście w jego wykonaniu. Chociaż Like a Prayer i 4 minutes też było niezłe, zdecydowanie powinien mieć więcej solówek.

agnwozniak

Defying Gravity w wykonaniu Kurta było genialne, Ma świetny głos, na prawde swietny głos.

agnwozniak

hmm ja mam na odwrót - nie znoszę go w tym serialu.. jego mimika twarzy jest po prostu ohydna i w ogóle jakoś nie mogę na niego patrzec... I nie róbcie ze mnie homofoba, bo nim nie jestem.. w każdej scenie w której się pojawia mam ochotę przewinąc dalej

agnwozniak

Ja też go uwielbiam świetny jest

agnwozniak

ciekawe:) dla mnie Kurt jest najbardziej denerwującą postacią w Glee i drażni mnie nie tylko jego zachowanie, ale także głos gdy śpiewa:)

agnwozniak

Wiele osób heteroseksualnych gra osoby homoseksualne, np. Darren Criss, czyli Blaine anderson z Glee, to, że Chris gra osobę o swojej orientacji nie jest więc czymś tak bulwersującym. Poza tym, miał już 21 lat, gdy zaczął grać w tym serialu.
Może denerwować, to prawda. Ja go uwielbiam. "For Good" jest epickie.

Gleek99

ooo "For Good" to jedna z moich ulubionych piosenek w Glee.. piękny duet achhh

maga89

Hummelberry jest w ogóle piękne.

Gleek99

zgadzam się :)

agnwozniak

Ale moim srkomnym zdaniem najlepsze w jego wykonaniu jest ,,I have nothing'' a Chris Colfer jest suuuupeeeeer <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones