Clint Mansell

Clinton Darryl Mansell

8,3
4 294 oceny muzyki
powrót do forum osoby Clint Mansell

Prawdopodobnie jego wysokie rankingu jest spowodowane tym, że zgraja gimbusów jarających się 'Requiem dla snu' nabiła mu średnią wystawiając dziesiątki. Jednak najśmieszniejszy jest to, że ten amator wyprzedza takich mistrzów jak Bernard Herrmann, Max Steiner czy Elmer Bernstein, no comoment

czemu? myślę że za requiem jak i za black swan bez wątpienia zasługuje na to miejsce. amator? jest zawodowym profesjonalnym muzykiem.

użytkownik usunięty
louisvuitton

A widziałaś / słyszałaś dorobek tych kompozytorów których wymieniłem?

Kwestia gustu. To mój ulubiony kompozytor. I wcale nie dzięki Requiem, ale głównie dzięki The Fountain i Moon. Dwie genialne ścieżki dźwiękowe. Cenię sobie wyżej Mansella niż nawet Zimmera. Po prostu jego muzyka mnie miażdży... To co Tobie się nie podoba, nie znaczy że nie może podobać się nikomu.

Kwestia gustu.

naimadkolo

Nie widziałem requiem i nie słyszałem muzyki jest to jeden z moich ulubionych kompozytorów podobnie jak napisał kolega na górze głównie dzięki Moon i The fountain . Nie chce się kłócić o to kogo wyprzedza i czy na to zasługuje ale dając mu 1/10 i nazywając go amatorem tylko potwierdzasz swoją ignorancje i to że nie zapoznałeś się z całym jego dorobkiem tylko ze wspomnianym Requiem dla snu.

Racja że Mansell nie zasługuje jeszcze na tak wysokie miejsce i nie powinien być wyżej niż np. Steiner czy chociazby Vangelis i na pewno jest to spowodowane głównie wielką popularnością Requiem ale rankingi na filmwebie w tej chwili sa glownie rankngami popularnosci i tu Mansell zyskuje. Nie zmienia to faktu ze kompozytorem jest bardzo dobrym, soundtrack z "The Fountain" 10/10 jak dla mnie

SoloJuve

A dla mnie soundtrack z Requiem, a w szczególności z "Pi" jest genialny...

Forza Juve!

adryanusz_88

Zapomnialem o "Pi"... tez mega. Mam nadzieje ze Mansell bedzie dalej sie rozwijal i rozbi jeszcze kilka genialnych sciezek.

co kto lubi, dla mnie jego ambientowe ścieżki przebijają wsio, więc nie piernicz tu kacapołów

Moon!

iroquaiz

i The Fountain!

SztucznyMrok

Zgadzam się! Genialny soundtrack!

użytkownik usunięty

masz prawo wyrazić swoje zdanie. moim zdaniem współcześnie niewielu robi lepszą muzykę; wiele jego kompozycji bardzo przypadło mi do gustu; szczególnie z Aronofky'm zrobili parę niezłych filmów. A ile ludzi tyle gustów, chyba o to chodzi, prawda? A to czy wysoko czy nisko każdy sam może ocenić

Ty dajesz 1/10, my dajemy 10/10 - musi być jakaś równowaga ;)

The Fountain - Death is the road to awe - mistrzostwo :)

jw The fountain moj ulubiony film muzyka genialna, Clinta lubie bardzo tak jak Zimmera. Co do Mansella to byl film bodajrze Smokin Ace's ktory mi sie srednio podobal to dobrze powiedziane ale jak uslyszalem na samym koncu jego muzyke to az mnie ciary po plecach przeszly i jakims trafem jak ogladam film i muzyka w tym filmie szczegolnie mi wpadnie w ucho to okazuje sie ze to zawsze Mansell. Jak ktos wyzej napisal tutaj rankingi to nie sa kto najlepsza muzyke tworzy tylko ktora jest popularniejsza, Mansella teraz chyba czesciej slychac/latwiej znalesc film z jego muzyka niz Vangelisa chociazby ktory tez jest bardzo dobrym kompozytorem i dlatego ludzie szybciej zapamietaja Clinta wlasnie i dadza mu wyzsza ocene. Zazwyczaj jak komus sie nie podoba muzyka w filmie to nie zaglada nawet kto ja komponowal i nie wystawia niskich ocen.

uziasz

Nikt nie wspomniał o "Last Night"....Całkiem ujmująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones