Dan BrownVI

7,9
226 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Dan Brown

Ktora z jego ksiazek uwazacie za najlepsza? I jak wrazenia po "Zaginionym Symbolu"? Piszcie :D

Jak dla mnie:

1. Cyfrowa Twierdza 8,5/10
2. Anioly i Demony 8/10
3. Kod da Vinci 8/10
4. Zwodniczy Punkt 6/10
5. Zaginiony Symbol 5,5/10

Maltrick

Ja napiszę tylko o jednej: Zaginionym symbolu, ponieważ tylko tą przeczytałem. Bardzo fajna i wciągająca, teraz po przeczytaniu mam wielką ochotę przeczytać resztę, o ile mi czas na to pozwoli. Gorąco polecam

parkolo

Wg mnie:

Zwodniczy punkt - 7.5 pkt
Cyfrowa twierdza - nie doczytałem do końca więc nie wystawiam oceny.
Kod Leonarda ... - 9.5 (jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza książka jaką kiedykolwiek czytałem)
Anioły i Demony - 7.5 (koniec tej książki jakoś mnie zirytował i to bardzo ... dlatego zamiast 8 jest 7.5)

Zaginiony symbol ... czekam na swoją kolej w bibliotece. Ale myślę, że warto czekać i będzie równie dobra co Kod Leonarda ...

buttongts

ja nie czytalam tylko jednej: cyfrowej twierdzy. jako ksiazka kod byl
najlepszy, a potem wszystkie na rowni. w zaginionym symbolu strasznie
denerwowal mnie koniec, okropne przeciaganie i nudy. gdyby skonczylo sie
ok. 40 stron wczesniej ksiazka bardzo dobra.

Maltrick

1. Anioły i Demony - 10
2. Cyfrowa Twierdza - 9
3. Kod da Vinci - 8
4. Zwodniczy Punkt - 7,5
5. Zaginiony Symbol - 7,5

Zgadzam się z karinaa7 koniec Zagonionego Symbolu był rzeczywiście nudny. Najgorszy był dla mnie ostatni rozdział tej książki. Ale tak to bardzo fajna ;d;d

Maltrick

1.Zwodniczy Punkt- bo do ostatnich stron naszpikowany jest akcją no i nie spodziewałem się po tej książce za wiele.
2.Kod Leonarda da Vinci- bo była pierwszą powieścią tego autora jaką przeczytałem i mam do niej sentyment
3.Anioły i Demony- wciągnęła mnie jak diabli
4.Cyfrowa Twierdza- tematyka
5.Zaginiony Symbol- męcząca końcówka

Mam nadzieję że Brown obejrzy Incepcję i postara się by do następnej ekranizacji zaangażować Nolana. Wtedy film byłby świetny a nie tylko niezły.

Thondarr

ja jestem dopiero początkująca, ale napiszę o tym, co przeczytałam
a i odp do THONDARR: zgadzam się, przydałaby się w końcu ekranizacja powieści Browna, która by jej dorównywała. Jednak na nieszczęście, jest tak, że to producent/reżyser/scenarzysta najpierw czyta książkę a potem stara się o prawa autorskie... ale kto wie.. może ktoś dobry w końcu podejmie się tego trudnego zadania, bo trzeba przyznać, że niełatwo jest napisać scenariusz na podstawie TAKIEJ książki
1. Cyfrowa twierdza 10
2. Zwodniczy punkt 8
3. Anioły i Demony 7,5

lili113

1. Anioły i Demony 10
2. Kod da Vinci 9
3. Zwodniczy punkt 9
4. Cyfrowa twierdza 7

ta cyfrowa twierdza jakoś nie przypadła mi do gustu, chociaż widzę, ze wielu ją zachwala. choć czytałam wiele lat temu i mozliwe, że od tego czasu gust mi się zmienił. chyba jeszcze raz pora ją przeczytać ^^
a "zaginionego symbolu" jeszcze nie czytałam, bo upieram się, ze przeczytam po ang, a nie mogę znaleźć (no chyba że w empiku za 45 zł ), na moniotrze nienawidze czytać. wgl wydaje mi się, że Dan Brown o wiele lepiej brzmi w oryginale. w polskich przekładach słownictwo wydawało mi się dośc ubogie.

Maltrick

1. Zaginiony Symbol 10
2. Kod da Vinci 9
3. Anioły i Demony (wciąż czytam - jestem przy tym jak Victoria, Langdon i kamerling rozmawiają z Asasynem) 8
4. Cyfrowa Twierdza 8

Maltrick

1. Anioły i demony - 11/10 . No po prostu książka najlepsza jaką przeczytałem. Strasznie wciągająca.
2. Kod da Vinci - 9/10
3. Cyfrowa twierdza - 8/10 - ciekawa tematyka, pierwsza książka Browna
4. Lost symbol - 5/10 - widać zmęczenie pisarza ciągle tych samych schematów.

Maltrick

Żadną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones