Dana HillI

Dana Lynne Goetz

6,9
329 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dana Hill

W "Europejskich wakacjach" miała 21 lat a mi się zdawało że z 11-12! Dopiero niedawno dowiedziałem się o jej chorobie i śmierci...

AndrzzejjB

No a mnie dziwi jak ona to zrobiła że tak przytyła do "Europejskich wakacji" bo w "Cross Creek" albo "Wysokiej Stawce" była strasznie chuda

Sidewinder

obejrzyj jeszcze raz film bo widac ze ma ponad 18 mimo ze gra pietnastolatke

Sidewinder

no przeciez cukrzyce miala, dlatego przytyla.

użytkownik usunięty
Sidewinder

Dziwi was że aktorzy tyją do ról? A Bridget Jones? A Ralph Finnes przytył do roli Niemca w Krakowie dzięki piwie Gines

Piwo nie tuczy, to jest mit kolego, tuczy to co zjadamy podczas picia piwa bo powoduje łaknienie.

killerek132

Tuczy tuczy ;)
Jednym głównie bas rośnie a inni całkowicie tyją i to głównie przez piwo

AndrzzejjB

Zdecydowanie tak - wyglądała wtedy na 12 lat.

m_grendel

Nie wygląda. Zawsze mnie nieco bawi, że ludzie są skłonni zaniżać wiek większości małych i drobnych, nieważne jak wyglądają z twarzy.

Morska_Bryza

Oczywiście, że wyglądała (czas przeszły nie jest tu przypadkowy). Niezależnie od tego, jak bardzo Cię to bawi, ona po prostu wyglądała wtedy na 12 lat i ani "małość" ani "drobność" (swoją drogą, krągła dziewczynka nie jest drobna z definicji) nie miały tu nic do rzeczy. Zwyczajnie - miała dziecięcą twarz. I kropka. :-)

m_grendel

Ok, rozumiem, że zdania można mieć różne :) Ja pozostanę przy swoim- twarz miała jak dla mnie bardziej dziewczęcą, a nie dziecięcą, przez co może faktycznie nie dałabym jej w tym filmie tylu ile miała, czyli 21, ale 12 też na pewno nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones