Daryl Hannah

Daryl Christine Hannah

7,5
10 422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daryl Hannah

Ma w sobie jakąś tajemnicę, bardzo kobieca. Aktorka z niej też fajna, więc się dziwię, że ma tak niską średnią.

e_w_a_

to sie nie dziw,dla mnie jakoś nie jest piękna i kobieca.po prostu bambaryła z niej i tyle.

Lestat_18

Lestat ! Teraz Hannah ma prawie 50 lat, więc nie oczekuj, że będzie wyglądała idealnie, chociaż i tak nieźle się trzyma. Jeżeli trudno Ci pojąć, że ktoś może uważać ją za atrakcyjną kobietę, to koniecznie obejrzyj film "Plusk", w którym grała syrenę. Była tam przepiękna, bardzo zgrabna, do tego świetnie zagrała. Zostawiam Ci link, gdzie możesz zobaczyć fragmenty wspomnianej produkcji. Może zmienisz zdanie.

http://www.youtube.com/watch?v=dPUmf8yqmGE&feature=related

Martin_Eden

Widziałem ją w Blade Runnerze ['82 rok więc miała 22 lata] i umysł uparcie mi podpowiadał, że to facet.

cocalero

Miałem podobne wrażenie po obejrzeniu Wall Street, tam miała 27 lat. Kiedy pierwszy raz ją zobaczyłem w domu Geko, pomyślałem że to jest jakiś transwestyta, dopiero po kilku innych ujęciach byłem pewien że jest to z całą pewnością kobieta. Mimo wszystko niesmak pozostał :/ Myślę że takie a nie inne wrażenie sprowokował charakterystyczny kształt nosa którego pięknym bym nie nazwał.
Ps. W powyższym poście nie oceniam zdolności aktorskich Daryl Hannah, możliwe że jest świetną aktorka, widziałem ją jedynie w Wall Street, za role w którym dostała Złotą Malinę. Nie wiem jaka konkurencja panowała w 87 do ww. nagrody ale ja co najmniej pokusiłbym się o nominacje.
Ps2. Dopiero w Ps ośmieliłem się ocenić zdolności aktorskie Daryl Hannah (tylko w jednym filmie ale co by nie było zrobiłem to, usprawiedliwiam się tylko po to żeby ktoś nie zarzucił mi nieścisłości :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones