David Thewlis

David Wheeler

8,0
37 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Thewlis

TO JEST ZAJEFAJNY AKTOR ZWŁASZCZA JAK ZAGRAŁ REMUSA LUPINA , I KTO TU SIĘ ZE MNĄ NIE ZGODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ronaldo92

Ja. Jest dobry, ale jeśli Twoja ocena opiera się na jednej roli, to akurat z tym się muszę nie zgodzić. Nie powinien zagrać tej roli, choć bardzo go lubię, jest niezłym aktorem i sympatycznym facetem (o czym dowiedziałam się z wywiadów).

Lady_Snape

Powinniscie zobaczyc go rowniez w innych rolach, np. "7 lat w tybecie", czy "Królestwo niebieskie", jest genialny:D

TomBird

Najlepszy był w "Całkowitym zaćmieniu". Jestem pełna podziwu dla jego gry alkoholika. Polecam film małolatom, które pokochały go za rolę w horym Potterze. Takie różne smaczki są... tego... ;)

Iskandar

Smaczki czy nie, zagrał rewelacyjnie. Trzeba tylko tutaj podkreślić, że nazywanie jego postaci "alkoholikiem" jest niesłusznym spłyceniem.

Lady_Snape

Dlaczego jest to spłycenie? Znam alkoholików, którzy bynajmniej płytcy nie są. Po prostu mają problem z alkoholem. A poza tym przyznaję się, że użyłam niewłaściwego skrótu myślowego ;) Miałam na myśli, że Thewlis świetnie potrafi zagrać alkoholika, a wyszło tak, jakby postać przez niego grana była głównie alkoholikiem. Mój błąd

Iskandar

Właśnie dlatego spłycienie, bo tak to "zabrzmiało" właśnie, jakby głównym problemem Verlaine'a był alkohol, a tego raczej w filmie nie widzimy. Trzeba uważać z tymi skrótami myślowymi, nigdy nie wiadomo, kiedy człowieka dopadną...

Lady_Snape

Widziałam go w wielu filmach i bardzo go cenię. Tylko on i Kilmer ratowali "wyspę doktora Moro" czy jakoś tak.

Ollaaa

Tego filmu nikt ani nic nie mogło już uratować...

użytkownik usunięty
Lady_Snape

Ten film wcale nie był taki zły!
I uważam, że owszem, David Thewlis go uratował.

Też uważam że Wyspa doktora Moreau nie był złym filmem i David Thewlis uratował go.

Ronaldo92

Hmm ja znam go tylko jako Lupina i Verlaine'a z Calkowitego Zacmienia, i o wiele bardziej wole go w tej drugiej roli, utalentowany facet.

Ronaldo92

Ja się nie zgodzę;) Zaisty to aktor, ale nie za Lupina ale za F.Maysa - Gangster nr1 , genialne wykonanie :)

użytkownik usunięty
Betewu

Tak, też był rewelacyjny, ale moim zdaniem lekko przyćmił go Paul Bettany :)

Betewu

Właśnie po Gangsterze nr 1 zainteresowałam się Thewlisem i zupełnie zmieniłam na niego spojrzenie. Ogromnie podobała mi się jego rola w tym filmie. W Potterze nie pasował mi za charakteryzację, nie ma to jak dziecinne podejście. Dopiero teraz widzę JAK zagrał i to naprawdę mi odpowiada. Fascynujący aktor.

Ronaldo92

Może was to zdziwić, ale film, za który go uwielbiam (choć w innych też był świetny)to " Ostatni Smok". Jego bohater był paskudny, ale cudownie go zagrał. To był film mojego dzieciństwa, ale wciąż go ubóstwiam!

Scaraman

też najbardziej podoba mi się w "Całkowitym zaćmieniu",poza tym to świetny aktor

Ronaldo92

Jest cudownym aktorem, w każdej roli wypada bardzo dobrze.
Np: w Dinotopii, podobała mi się tylko jego rola, bo cały film to dno, ale on zagrał świetnie.

Anda00

Jest zaje fajny i nadodatek jest swietnym aktorem =)=)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones