Dean MartinI

Dino Paul Crocetti

8,2
2 300 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dean Martin

Nie ma tego serialu (programu tv) na filmwebie, a przecierz przyniósł Deanowi 3 nominacje i Złotego Globa. Osobiście nie do końca potrafię to dodać , więc gdyby ktoś był tak łaskawy i to zrobił, poczynił by wielki krok dla ludzkości

bonobo79

To był tylko talk show a tu takiego czegoś nie ma ;)

bonobo79

świetny program rozrywkowy, ale moim zdaniem najlepsze były te spod znaku Dean Martin Celebrity Roast. Cała plejada postaci, kogo tam nie było. Aktorzy, politycy, muzycy, sportowcy. I ta niesamowita, dziś już nieosiągalna, klasa i profesjonalizm w żartowaniu z innych. Dobrze, że prawa autorskie już wygasły i można większość tych odcinków znaleźć w internecie.

Wyczes666

zgadzam się, Wyczes666, dzięki temu poznałem Fostera Brooksa i miałem okazję widzieć jak Don Rickles i Dino umierają ze śmiechu, mam na myśli odcinek z roastowania właśnie Dona Ricklesa. Tam Foster dał popis. Ponadto odcinek z Sammym Davisem jr, Hubertem Humphrey'em. To jest świetna rozrywka, szkoda, że bez napisów.

yag12

Sandy Duncan Junior ;) Genialne odcinki. Obejrzyj roast Deana Martina - jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek powstały, ale podejrzewam, że już widziałeś.

Wyczes666

staram się obejrzeć wszystkie, bo uwielbiam tamtą amerykańską popkulturę; niestety bez napisów umyka mi co najmniej połowa żartów, czekam na wersję z angielskimi napisami. A aktorzy, ludzie, którzy tam byli zapraszani to feeria najwyższej rozrywki.

yag12

Coś ciekawego z napisami ;)

https://www.youtube.com/watch?v=PGfx3QAV64M

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones