Deborah Ann Woll

7,0
6 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Deborah Ann Woll

Nie lubię jej w Daredevil'u działa mi na nerwy :(

czarna404

popieram w 100%

czarna404

Niestety też będzie miała ważną rolę w Punisherze.

czarna404

A mi nie przeszkadza. Nawet jestem pod wrażeniem jak się ta postać rozwinęła od pojawienia się w DD gdzie była typową panną do ratowania. W Punisher'a nasz już odważną panią reporter, która nie rozkleja się na widok krwi a w torebce chowa pokaźną spluwę.

czarna404

Jak jej twarz jest prosto do kamery i otworzy usta mam wrażenie jak by była upośledzona. Poza tym strasznie przymulona w DD i Punisher

tihomax

Bo ona ma mnóstwo cech mongoloidalnych, czyli tych, które charakteryzują zespół Downa. Zwłaszcza oczy. Nigdy nie zrozumiem zachwycania się jej urodą niestety... Ale nie drażni mnie też jakoś szczególnie.

Tigercub

A łydki ma jak niemiecka sztangistka...

czarna404

Mnie też irytuje -,-

word

niestety w DD nie mogę na nią patrzeć, nogi jakieś krzywe wały, oczy jakieś czerwone, strasznie mnie irytuje. Jest poprostu brzydka. Skąd oni ją wyciągneli i kto normalny dał ją do serialu.

czarna404

Strasznie tępy wyraz twarzy, i to nie żeby taka rola tylko po prostu tak ma.

czarna404

Dokładnie tak samo... te jej głupie grymasy twarzy i dziwna, niekobieca postura. Jest brzydka, mimo łagodnej twarzy i ciągle wygląda, jakby była na coś chora pod tym makijażem. zepsuła mi wrażenia z tego serialu

czarna404

Absolutnie się zgadzam. Nie można się skupić na tym, co mówi jej postać kiedy jednocześnie pokazuje zęby wyglądające jak proteza... poza tym nie nadaje się do tej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones