Dorota Masłowska

[{"id":21,"name":"himself","above5p":true,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/580667/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":150,"rate":5.673333333333333,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":true,"career":{"name":"autorka materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/580667/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":65,"rate":6.323076923076923,"desc":"ocen","profession":"materiałów do scenariusza"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzystka"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/580667/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":4,"rate":6.5,"desc":"oceny","profession":"scenariuszy"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/580667/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":7,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
5,7
150 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Dorota Masłowska
  • "Chleb" mnie rozpieprzył, rewelacyjny utwór jej wyszedł i pod jego wpływem zakupiłem cały album. Poziom abstrakcji w tej piosence jak i cały long play mnie po prostu urzekł i zajarał.

Level ironii, absurdu i komizmu na tej płycie bardzo mi odpowiada, pojazdy po ludziach ze świeczników i popularnego establishmentu. Masłowska smutna, Masłowska komediowa, Masłowska obśmiewająca - wszystko to mamy w tym krótkim,ale jakże zintensyfikowanym misz- maszu. Ogólnie wydarzenie artystyczne fest, konwencja retard music a zjada te wszystkie nowoczesne gówna z radiostacyjek.

Jako pisarka czy tam aktorka to dla mnie wielka niewiadoma bo nic z tego nie tykałem, ale jej bezkompromisowe podejście do tworzenia muzyczki na własny,oryginalny sposób bez jakichś mydlanych oper zasługuje na spore brawa.

• loduwqa nic dodać, nic ując. Napisałeś dokładnie tak jak uważam. Co więcej, nie cierpiałem jej do czasu, aż odnalazłem dziwnym trafem 'piosenki'.

• loduwqa Również się podpisuję ;)

• loduwqa Zgadzam się. Od siebie dodam tylko, że tekst jak i teledyski do "Chleb" i "Hajs" to takie nawiązanie do "Wojny polsko-ruskiej pod flaga biało-czerwoną". Kilkanaście lat różnicy, a mentalność dresa ta sama.

• CatWomanX *typowego dresa (dresiary)

• loduwqa A ja dopiero dzisiaj to odkryłem...w zasadzie po filmie Chaos i po grzebaniu w info o Strzeleckiej,fajna muza!