Dorota Masłowska

5,8
199 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Dorota Masłowska

"Chleb" mnie rozpieprzył, rewelacyjny utwór jej wyszedł i pod jego wpływem zakupiłem cały album. Poziom abstrakcji w tej piosence jak i cały long play mnie po prostu urzekł i zajarał.

Level ironii, absurdu i komizmu na tej płycie bardzo mi odpowiada, pojazdy po ludziach ze świeczników i popularnego establishmentu. Masłowska smutna, Masłowska komediowa, Masłowska obśmiewająca - wszystko to mamy w tym krótkim,ale jakże zintensyfikowanym misz- maszu. Ogólnie wydarzenie artystyczne fest, konwencja retard music a zjada te wszystkie nowoczesne gówna z radiostacyjek.

Jako pisarka czy tam aktorka to dla mnie wielka niewiadoma bo nic z tego nie tykałem, ale jej bezkompromisowe podejście do tworzenia muzyczki na własny,oryginalny sposób bez jakichś mydlanych oper zasługuje na spore brawa.

loduwqa

nic dodać, nic ując. Napisałeś dokładnie tak jak uważam. Co więcej, nie cierpiałem jej do czasu, aż odnalazłem dziwnym trafem 'piosenki'.

loduwqa

Również się podpisuję ;)

użytkownik usunięty
loduwqa

Zgadzam się. Od siebie dodam tylko, że tekst jak i teledyski do "Chleb" i "Hajs" to takie nawiązanie do "Wojny polsko-ruskiej pod flaga biało-czerwoną". Kilkanaście lat różnicy, a mentalność dresa ta sama.

użytkownik usunięty

*typowego dresa (dresiary)

loduwqa

A ja dopiero dzisiaj to odkryłem...w zasadzie po filmie Chaos i po grzebaniu w info o Strzeleckiej,fajna muza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones