E.L. JamesII

Erika Lena Mitchell

4,7
229 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby E.L. James

http://www.reddit.com/r/TwoXChromosomes/comments/2byz2l/many_women_do_not_agree_ with_me_on_this_subject/cjaqvmi?context=5 (komentarz podświetlony na żółto)

Jakby co, to nie przeczytałam książki (niemniej z tego, co czytałam na jej temat, wnioskuję, że lepiej nie ryzykować), nie przeczytałam również żadnej części "Zmierzchu" (obejrzałam tylko pierwszą część filmu). Niemniej informacje na temat genezy utworu pani James wydają mi się całkiem interesujące.

Gladka

wow. jesteś kobietą i nie przeczytałaś ani zmierzchu, ani 50tg? Musisz być wyjątkową i piekielnie inteligentną osobą skoro aż tak różnisz się od innych przedstawicielek swojej płci. Nawet rzeknę, że jesteś prawie jak mężczyzna.

Klonazepam

A niby czemu przynależność do danej płci powinna determinować czyjeś wybory czytelnicze? ;P Po prostu nie chcę tracić zbyt wiele czasu na coś, co mogłabym spożytkować w przyjemniejszy sposób - obejrzenie filmu zajmuje względne mało czasu, ale przeczytanie powieści już "trochę" więcej ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones