Elliot CowanI

Elliot Aidan Cowan

6,6
1 005 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Cowan

Widziałam go w "Lost in Austen" i moim zdaniem wygląda jak brat bliźniak Heatha Ledgera.

LadyBird

Kiedy zobaczyłam tutaj jego zdjęcie miałam takie samo skojarzenie.

LadyBird

Bardzo podobny ... :)

LadyBird

Widziałam go przez całą jedną sekundę w "Happy go lucky" (cały film jeszcze przede mną) i od razu Heath jak się patrzy. Chyba nigdy w dwóch aktorach (bliźniaki pomijamy) nie widziałam takiego podobieństwa.

Irithation

w "Lost in Austen" jak dla mnie jest jak bliźniak Stephena Moyera z True Blood! Przez chwilę myślałam, że to w ogóle Stephen!!! Cudownie Elliot wygląda w LiA:D

Luelle

hehehe miałam takie samo wrażenie! tylko że widzać było ze jest młodszy od Moyera, ale tak samo przystojny:)

caance

Właśnie, ja myślałam, że to on. Ale Moyer jest chyba niższy.
Btw. to zdjęcie jako p. Darcy, kiedy stoi w fontannie w koszuli przemoczony to......uffff, nieźle wygląda. :P

LadyBird

Naprawdę, też tak uważam! W Lost in Austen, w ujęciu nad sadzawką z profilu wygląda jak Heath! :D

LadyBird

I widze ze nie jestem sama w tym spostrzezeniu . Wypisz wymaluj Heatha Ledger :)

LadyBird

Podpisuję się całą sobą.
Byłam nieźle zdziwiona widząc go pierwszy raz.

Anio

Właśnie ! widzialam 2 odcinki true blood i zapamiętalam tego wampira, byłam pierw pewna, że to on. Potem zobaczyłam, że to nie on. ;p

LadyBird

I właśnie dlatego taki przystojny, ehhhh.....

LadyBird

Kompletnie nie widzę podobieństwa:-)

LadyBird

Przed chwilą widziałem go w "Aleksandrze" i myślałem, że to Heath Ledger.

LadyBird

Właśnie oglądam Aleksandra i tak pomyślałam, że znajoma twarz :D wypisz wymaluj Heath Ledger :D

LadyBird

w wielu przypadkach nawet gra podobne role tzw. "zbuntowanych", "odrzuconych" - np. w "Miss Marple" odc. " Strzały w Stonygates" (2009) - baaardzo polecam! super rola!
świetny też w "Detektywie Foyle" odc.3 "War Games" po polsku tłumaczą "Lekcja zabijania"

LadyBird

Widziałam go w jakiejś części Panny Marple - identyczny! Aż nie mogłam uwierzyć własnym oczom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones