Emilie Ullerup

Emilie Ullerup-Petersen

6,5
427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilie Ullerup

Fajna dziewczyna ale jakoś nie ma szczęścia do dobrych ról. Jak narazie same gościnne występy na koncie. Sanktuarium mogło to zmienić ale jak widać woleli się jej pozbyć. Może szczytu aktorskiego kunsztu tam nie pokazywała ale nowa dziewczyna jest do bani.

reese

Oglądam ! sezon Sanktuarium i mogę powiedzieć jedno - dziewczyno, nigdy więcej nie stawaj przed kamera. Dno aktorskie, drewno, talent ZERO. Do tego drażni, gra sexbombę a jest mała i krępa jak niewyrośnięty mięśniak, do tego - z twarzy absolutnie przeciętna.

Unibet_78

Haha, następny ekspert od aktorstwa. 'Sanktuarium' nie oglądałem, ale widziałem ją w kilku filmach fabularnych i pomijając urodę, aktorsko prezentuje się więcej niż dobrze. Szczególnie w rolach twardych dziewczyn.

Tracker

Ja przynajmniej mam tyle kultury, żeby nie ubliżać osobom których nie znam zatem zachowuj się.

Unibet_78

Chyba musiałeś przez pomyłkę przeczytać swojego posta zamiast mojego bo to z niego możemy się dowiedzieć, że dyplomowaną aktorkę(a nie jakąś laleczkę - modelkę, która zapragnęła być aktorką) określasz mianem: dna aktorskiego, drewna i dorzucasz, że jest krępa jak niewyrośnięty mięśniak. To rzeczywiście nie jest ubliżanie ludziom, których nie znasz.

W którym miejscu ja cię obraziłem?

Tracker

Sama wybrała taki zawód, wygląda jak wygląda, mi też do ideału daleko, ale nie robię z siebie sex modela tak jak ona nie powinna grać sex bomb. Jest fatalną aktorką i mam prawo tak napisać, bo tak uważam i nie będę każdego głaskał bo ma inny gust. .

Rozumiem zatem, że określanie mnie jako ekspert od aktorstwa to komplement? Jeśli tak, zatem powinieneś się ze mną zgodzić a nie negować, jeśli mnie obrażasz to tak jak wcześniej pisałem. Przecież to takie logiczne.

Unibet_78

Obrażam cię pisząc, że nie jesteś ekspertem od aktorstwa? Dobrze się czujesz? Jeżeli nie jesteś nauczycielem aktorstwa z doświadczeniem na scenie teatralnej, w telewizji i kinie, to przykro mi, ale jesteś zwykłym zjadaczem chleba, a nie ekspertem. Równie dobrze mógłbyś się obrazić, że nie nazwę cię prezydentem(bo przecież nim nie jesteś).

Generalnie po Twoim poście widać, że Twój intelekt jest na poziomie w najlepszym poziomie podstawówki, gdyż:

1. Piszesz, że wygląda jak wygląda, co oznacza, że kompletnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi(która jest dość oczywista) i to, że wypowiadam się na temat jej umiejętności aktorskich, a nie tego, czy jest piękna, czy nie bo to sprawa subiektywna. Jedni wolą pomarańcze, a inni jak im nogi śmierdzą.

2. Najwyraźniej nie pojąłeś, że zawód aktora polega na kreowaniu postaci, a nie samego siebie. To kogo aktor zagra, szczególnie na wczesnym etapie kariery(a na taki właśnie przypada jej rola w serialu 'Sanktuarium') nie zależy od niego. Musiała do siebie przekonać cały sztab ludzi podczas castingów. Samo to potwierdza, że jest wykwalifikowaną, solidną aktorką.

Oczywiście, każdy nawet laik bez pojęcia jak Ty ma prawo do własnego zdania, ale obrażanie kogoś bez pojęcia, tylko dlatego, że nie podoba ci się pod względem urody jest kretynizmem. Pisząc o kimś takie słowa jak 'drewno', czy 'aktorskie dno' i to w dodatku na podstawie jakiegoś serialu dla Syfy Channel jest przejawem ignorancji i zwykłym chamstwem.

Tracker

Nie napisałeś że nie jestem tylko właśnie że jestem. Weź się zdecyduj.

Poza tym temat uważam za zamknięty. To forum służące wymianie opinii o aktorach, filmach serialach itp a nie do jałowych dyskusji. Zatem albo jesteś podobna (jeżeli jesteś kobietą) do tej aktorki, dlatego tak Cię to wkurzyło, albo masz podobną dziewczynę do tej aktorki (jeżeli jesteś facetem / lub kobietą).

Unibet_78

Ty naprawdę jesteś na poziomie intelektualnym podstawówki. Słyszałeś kiedyś o takim słowie jak 'sarkazm'? Podpowiem, że jeżeli ktoś pisze 'haha następny ekspert od aktorstwa się znalazł' to oznacza, że uważa go za przeciwieństwo takowego.

Tracker

http://sjp.pl/sarkazm

Unibet_78

Cieszę się, że zdecydowałeś się w końcu sięgnąć po słownik. Na naukę nigdy nie jest za późno.

Tracker

Dokładnie, czytaj i ucz się.

Zamykam temat, jałowe rozmowy mnie nie pasjonują.

Unibet_78

Wracaj do klasy. Przerwa się skończyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones