Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 411 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

I kto mi wmówi, że brunetki nie są najsexowniejsze na świecie?? Eva jest tego żywym dowodem, a oprócz tego monica Bellucci, J.Lo, Kate Beckinsale...porównajcie je sobie do plasticu w stylu Pameli Anderson Carmen Electry, czy Dody...BRUNETKI RZDZA!!!

jenny_mm

Zgadzam się z tobą, że brunetki są najseksowniejsze, a ta jest wyjątkowa. Przyznam, że mi częściej podobają się brunetki no ale w Polsce jest ich mało ( niestety ). A wam częściej bruneci czy blondyni sie podobają??

sabek2

Mi osobiście bruneci oczywiście, ale fajnym blondynem też nie pogardzę. Eva jest śliczna. Chciaż to nieprawda, że blondynki śa brzydkie, bo są też takie, które są śliczne jak Sienna Miller albo Elle McPerson. W Polsce laski mają błędne przeświadczenie, że jeśli przefarbują sie na blond to bedą bardziej seksownie, więc gdzie sie nie ruszysz widzisz blondynki z okropnymi odrostami. Aż sie niedobrze robi.

Klaudia999

Nie twierdzę, że blondynki są brzydkie bo trafią się też bardzo ładne ale mi częściej podobają się brunetki. Ja też uważam, że wygląda okropnie u dziewczyny te odrosty.

jenny_mm

Nie wiem czemu panują głupie stereotypy, że blondynki są sexowny, piękne i każdy facet bardziej lubi bląd lale niż "męskie" brunetki... Akurat moim zdaniem kolor włosów nie ma znaczenia, ale wkurza mnie takie płytkie myślenie! Brunetki, blondynki jak i rude mogą zarówno być ładne i brzydkie... A Evcia jest prześliczna:)

Lenoszka

heh tylko debile mowią, że blondynki są najsexowniejsze bąd brunetki. Nicole Kidman jest ruda a jaka jest? też jak na swój wiek ma czym się pochwalić

jenny_mm

ja jestem naturalną blondynką i ubolewam ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones