Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

...pani Longorii '1' tylko dlatego, że jest za wysoko.
I po co?
Nawiasem mówiąc, Anthony Hopkins nie zasługuje dla mnie na pierwsze miejsce na tej liście, ale rola Hannibala Lectera zagwarantowała mu nawet moją dziesiątkę.
Gdzie się podziała Meryl Streep? Dopiero 22 miejsce?
Nicole Kidman? Dopiero 44?
Marlon Brando - 50?

Można by się jeszcze długo pluć, ale chyba nie ma po co, bo ta lista i tak niewiele znaczy. A dla wrogów i oburzonych: pani Longoria i tak spadnie. Nie martwcie się.
Ja oceny nie wstawiam bo widziałem ją tylko w "Gotowych na wszystko", i to przez moment, bo serialu nie oglądam.


Howler

Ładna buzia to nie wszystko , liczy sie dorobek artystyczny a w tym temacie ona nie ma nic do gadania. Ocena 1 wedruje na jej konto.

Louis_4

ale ocenę 1! powinno się przyznawać jeśli aktor na takową zasługuje a nie dlatego żeby Longoria spadła na niższe miejsce bo na pierwsze nie zasługuje :| czy ona gra aż tak słabo żeby oceniać ją na 1? raczej nie. więc jeśli każdy chce żeby ranking top100 był sprawiedliwy to może niech każdy stawia sprawiedliwe oceny? a nie bierze pod uwagę miejsce jakie kto zajmuje. gdby każdy oceniał na tyle na ile uważa to rangikng byłby sprawiedliwy, ale z tego co widzę to ponieważ większości nie podoba się że Pacino itd... są dalej niż Longoria to nawet jeśli nie zasługuje ona na tak niską ocenę jaką jest 1 to i tak taką dostanie, bo "ośmieliła" się prześcignąć lepszych aktorów od siebie :/ dla mnie właśnie to jest niezrozumiałe, a nie to że Eva jest na pierwszym miejscu (no teraz już nie jest)

Louis_4

Gdyby liczył się dorobek artystyczny, Anthony Hopkins nie byłby na pierwszym miejscu. Byłaby tam Meryl Streep o której wspomniałem, Katherine Hepburn, Marlon Brando, itd.
Robisz to, o czym napisałem wcześniej - wstawiasz jej 1 tylko po to, żeby spadła, a nie dlatego, że na to zasługuje.
Heh, kim do cholery jest Arielle Kebbel? Ma naprawdę ogromny dorobek artystyczny, np. "American Pie: Wakacje". A ma u Ciebie 9!
Żałosne.
Nie piszę tego dlatego, ze jestem fanem Evy Longorii, tylko dlatego, że denerwują mnie takie idiotyzmy. Nawet nie wiesz czy ją lubisz.

Louis_4

Gdyby liczył się dorobek artystyczny, Anthony Hopkins nie byłby na pierwszym miejscu. Byłaby tam Meryl Streep o której wspomniałem, Katherine Hepburn, Marlon Brando, itd.
Robisz to, o czym napisałem wcześniej - wstawiasz jej 1 tylko po to, żeby spadła, a nie dlatego, że na to zasługuje.
Heh, kim do cholery jest Arielle Kebbel? Ma naprawdę ogromny dorobek artystyczny, np. "American Pie: Wakacje". A ma u Ciebie 9!
Żałosne.
Nie piszę tego dlatego, ze jestem fanem Evy Longorii, tylko dlatego, że denerwują mnie takie idiotyzmy. Nawet nie wiesz czy ją lubisz.

Howler

Nie uwazam ze "American Pie: Wakacje" i Arielle Kebbel zasluguja na ocene 9 , komputer dziele z rodzenstwem wiec wnioskuje ze to najpewniej sprawka mojego brata.

Po przeczytaniu posta Rogue zmienilem ocene na 5 , przyznaje sie do bledu nie powinienem sie sugerowac negatywnymi emocjami jaki wzbudzilo we mnie zobaczenie Ewy Longori na 2 miejscu.

Jakis koles kika postow nizej napisal : "Eva LongOrgia :] fajna laska - dam jej 10 ;ppppp" jak sadzisz ile osob glosujacych na nia podobnie myslalo ?
Sugeruje odczekac jakis czas az burza hormonow minie i obiektywnie ocenic dlaczego zdobyla tak wysokie miejsce w rankingu.
Bo napewno nie byla to wspaniala rola w sentinelu czy carlito's secret
lub gotowe na wszystko.

Piszesz ze Anthony Hopkins nie zasluguje na pierwsze miejsce
a Eva Longoria niby zasluguje ?

Louis_4

cieszę się że chociaż jedną osobę udało mi sie "sprowadzić na dobrą drogę" ;P

Howler

nie liczy się ilość tylko jakość!!! eva nie zasługuje na 1 ale tez na pewno nie zasługuje na 10 które wstawiali jej fani żeby była na 1 miejscu. wstawianie 1 jest tak samo idiotyczne jak wstawianie 10.

Skyler

meryl streep macie racje ona na 1 a jack nicholson zostalby na drugim to najwieksze zyjace gwiazdy kina a eva longoria jesli juz o to chodzi powinna dosta ctaka ocene na jaka wg was zalsuguje a nie taka zeby SPADLA bo jest za wysoko bo nie wiedziec czemu JODIE FOSTER jest na 190 a byla na 50 niedawno czemu reese witherspoon jest ponizej 200 i keira knightley na 300 to dziwne a gdzie jest renee zelweger? zatsanowcie sie a maciej zakoscileny i pawel malasyznski zalsluguja na miejsce w pierwszej 100 ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones