Ezra Miller

Ezra Matthew Miller

7,8
23 789 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ezra Miller

Co jak co, rzadko się zdarza, by jakikolwiek aktor przykuł moją uwagę aż w tym stopniu. Mam
ochotę ( i na pewno to zrobię) pooglądać wszystkie filmy, w których występuje. Poza ogromnym
talentem aktorskim, ma również hipnotyzujący głos i mogłabym słuchać godzinami jak śpiewa
:) gorąco polecam kawałki jego zespołu ;) Ma bardzo ciekawą urodę. Nie jest jakiś mega
przystojny, tym bardziej teraz, bo nienawidzę facetów z długimi włosami, ale ma w sobie to
"coś" co do niego przyciąga. Dzięki temu bije na głowę wszelkich wymuskanych lalusiów. W
"The Perks of Being a Wallflower" był bardzo otwarty i ciepły, a w następnym dziele, w jakim go
oglądałam, potrafił zagrać zimnego psychopatę bez jakichkolwiek zahamowań i skrupułów- i
oczywiście zrobić to równie wiarygodnie. Ja osobiście jestem zachwycona całokształtem,
dlatego ode mnie 10/10 i do ulubionych! :)

użytkownik usunięty
Abyssale

cóż młody, zdolny, z pasją i w dodatku o takiej przyciągającej nadającej mu aurę tajemniczości urodzie - czego chcieć więcej ?

w dodatku w życiu prywatnym wydaje się też być bardzo intrygująca i ciekawą postacią, mającą coś konkretnego do powiedzenia w wywiadach

Sons of an Illustrious Father - rlz! ;D
a tak poza tym coś ode mnie
http://www.youtube.com/watch?v=HG0k5-nJu54

No geniusz i tyle w temacie! :D No to ode mnie to: http://www.youtube.com/watch?v=kfHcSN4kbaw :)

Mam tylko nadzieję, że hollywoodzkie kręgi go nie zniszczą :/

użytkownik usunięty
Abyssale

Heh dzięki za filmik choć już go widziałam musiało być tam masakrycznie zimo :D także im nie zazdroszczę brrrr, ale widać po nim, że bardzo się wczuwa ;D

myślę, że jest bardzo unikatową i indywidualną postacią więc na pewno nie będzie im tak łatwo go zepsuć. Chłopak ma pomysł na siebie i tego powinien się trzymać.

użytkownik usunięty
Abyssale

zgadzam się w 100%, właśnie teraz słucham jego zespołu i po prostu nie mogę wyjść z podziwu. Świetny.

Abyssale

Niesamowity jest. Ma w sobie magnetyzm.

Abyssale

Całkowicie się z tobą zgadzam. Najpierw zobaczyłam go w "Musimy porozmawiać o Kevinie". Byłam zszokowana ( oczywiście w pozytywnym sensie) jego grą aktorską. Kiedy zamierzałam oglądnąć " Charlie " nie byłam pewna co do niego... Nagle, całkowicie inna postać- zagrał otwartego i ciekawego młodzieńca. Zwrot o 180 stopni. Powtórzę się - niesamowita gra aktorska.

seph

W "Musimy porozmawiać o Kevinie" momentami aż się go bałam, te jego złowrogie spojrzenie i bezczelne zachowanie, a w "Charlie" taki sympatyczny nastolatek, z problemami, przyjacielski. Ta autentyczność w jego kreacjach filmowych świadczy o tym jakim jest dobrym aktorem.

Abyssale

Ma coś w sobie, co przyciąga wzrok.

Abyssale

Fakt, jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia. Bardzo charakterystyczna aparycja potrafi przykuć wzrok. Mam nadzieję, że rozwinie niedługo skrzydła i będziemy mogli go zobaczyć w większej ilości produkcji, bo na prawdę ma potencjał.

użytkownik usunięty
BonekB

o to to :D zgadzam sie

Abyssale

Podpisuję się pod tym co napisałaś :D

Abyssale

Intrygujący, utalentowany, zabawny, przystojny, ciekawy...

Abyssale

Zgadzam się z Tobą, aczkolwiek ja uważam, że jest przystojny.
Pierwszy film który obejrzałam z jego udziałem, to "Musimy porozmawiać o Kevinie".
Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jest bardzo wiarygodnym i znakomitym aktorem.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones