Ezra Miller

Ezra Matthew Miller

7,8
23 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ezra Miller

i tyle. (mógłby ogolić pachy, nie mam innych 'ale')

użytkownik usunięty
decym

A co złego jest w owłosionych pachach u faceta? ;p

kwestia podejścia, uważam że ogolone pachy prezentują się lepiej i jest to: higieniczne, estetyczne.

użytkownik usunięty
decym

Tu masz racje

decym

To nie jest prawda. Włosy pod pachami nie rosną bez powodu. A mianowicie mają za zadanie zatrzymywanie potu, a co za tym idzie, minimalizują smród spod pachy.

to samo, co w owłosionych pachach u kobiety

użytkownik usunięty
decym

Ale to facet. Jak mogłeś zakochać się w facecie?

i to na dodatek w kinie!

decym

dzisiejsi mężczyźni :( co się z wami dzieje ?! :P ogolić pachy jak panieneczka.... higienę też można utrzymać po prostu się myjąc hehehe

użytkownik usunięty
pixi222

Mój brat goli pachy, bo mu wlosy zwyczajnie przeszkadzają na treningach... W tych czasach nie można robić nic dla własnej wygody bo trzeba zgrywać "kogoś"...

pixi222

szczególnie w lecie, jak pot się zbiera na włosach, a panowie z lubością wbijają się w koszulki bez rękawów. no mniam!

pixi222

Yyyyyyy, Spie*dalej?

decym

skupię się na wątku pach: wszystko jest kwestią odpowiedniej higieny - może i facet, który ma włosy w tym miejscu musi poświęcać higienie pach więcej czasu, ale za to wygląda MILION RAZY bardziej męsko od kolesia ze skórą pod pachami gładką niczym pupa niemowlaka. Tyle w tym temacie, żaden argument nie jest w stanie odmienić tego kobiecego punktu widzenia :)

czemajapkami

Wystarczy wejść do tramwaju latem aby przekonać się jak męscy są polscy mężczyźni :) sorry, ale w większości to niedomyte ob-le-chy! Jak jakiś dba o higienę to od razu pedał. Jestem 100% kobietą hetero i lubię jak facet ma ogolone czyste pachy! :D

martagol

Należysz do mniejszości :) ale ok, metroseksualni też muszą mieć partnerki ;)

czemajapkami

nie wiem jakie badania dotyczące preferencji włosów pod pachami u mężczyzn przytaczasz stwierdzając, że martagol nalezy do mniejszości; w mojej grupie znajomych ogolone pachy u faceta (ewentualnie przycięte) nie sa niczym niszowym, i biedny moj ojciec gdyby dowiedzial sie ze jest metroseksualny bo goli pachy:):)
już bardziej mnie zastanawia ostatnio występujący trend czyli połączenie golutkiej klaty i włosów pod pachami, sensu czegos takiego chyba nie ograne nigdy...

czemajapkami

właśnie :D mężczyzna bez owłosienia w różnych miejscach dla mnie nie jest już męski i pociągający :P
A to, że część polskich facetów nie umie się sobą zająć to problem, ale to nie znaczy, że facet ma się golić pod pachami, czy o zgrozo poniżej pasa :P:P

czemajapkami

Sorry, ale suchoklates nigdy nie będzie wyglądał "męsko", ile by tam kłaków nie miał XD

decym

A ja zamiast o pachach napiszę,że również się w nim zakochałam,jest genialny :D!

mmartax

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

decym

Haha, dokładnie! :D Jak dla mnie to jeszcze oprócz pach mógłby klatę ogolić i byłoby idealnie :D

decym

jak dla mnie owłosione pachy są priti fakin hot

decym

lol mam podobnie od pierwszych minut Wallflowera... a nie jestem nawet bi XD no, ale pachy gole, wiec ch.. wie XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bokciu

Podobno to tak brzydko: „pedał”, czy jednak nie Panie @Bokciu. Fascynujący poziom dedukcji, to swoją drogą. Miło wrócić do tego posta po dekadzie BTW :-) stały w uczuciach jestem, dalej uważam go za pięknisia!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bokciu

Postanowiłem, że nie odpowiem Ci na tą mało inteligentną i niewyszukaną zaczepkę Panie nie-kolego. Umiarkowanie miłego życia Ci życzę :-) i zmykaj zaspokajać swą ciekawość w inny sposób, w innym miejscu. Adios.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
decym

Buaha polewka z ciebie.

decym

Faktycznie, kiedyś można było się w nim zakochać. Kiedyś. Co do pach, zgadzam się z Tobą w 100%, miły człowieku!

nikoehre

Kiedyś. Trochę się skiepścił ostatnimi laty… No cóż.

decym

Dokładnie. Na szczęście paru innych nie skiepściło się i można nadal zakochiwać się w nich.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones