George Foreman

George Edward Foreman

5,9
29 ocen występów osoby
powrót do forum osoby George Foreman

Ogromny szacun dla tego pana.Jeden z najlepszych bokserów w dziejach boksu.

fauzi

Popieram,mozesz go ocenic???

sador1991

dla mnie to zawsze była większa bestia niż Tyson.Przede wszystkim wielka siła,nieludzka wytrzymałość na ciosy i co tu dużo mówić umiał kończyć rywali.Podobnie jak w przypadku Tysona,wytrzymanie z nim 12 rund było piekielną mordęgą.Jego bolączką była jednak obrona noi był słaby szybkościowo.A na potwierdzenie powiem że już przy posuniętym wieku Foremana,młody Tyson bał sie z nim walczyć a to już coś!

fauzi

Dokładnie Big George miał pare w łapach kładł na deski Nortona,Rraziera,Moorera w wielu innych,w swojej optymalnej formie pokonałby Holyfielda,Briggsa i Morrisona z ktorymi przegrał.Szkoda ze nie doszło do pojedynku Foreman vs Holmes ale pokazał ze nawet po 40 mozna zdobyc tytuł mistrza swiata.Foreman jest w czołowce moich ulubionych bokserow obok Lennoxa Lewisa,Vitalia Klitschki i Jacka Dempseya.

fauzi

Ponoć Tyson bardzo lubił oglądać pojedynki starych mistrzów i często oglądał te potyczki ze swoim mentorem Damato i widzieli jak Joe, który stylem i warunkami przypominał Mike'a został w 2 rundach pozamiatany. Zdaje się to może być powodem. Btw. młody Foreman, który plan na walkę miał bardzo prosty, czyli okładanie swoimi mocnymi, lecz wolnymi cepami, niestety nie myślał i nie potrafił rozłożyć na walkę z Alim. Jakby doszło do walki Tysona z Georgem czysto hipotetycznie, gdy ten był w swoim prime ( 86-89 ) z Foremanem ( 73 ) to Mike by wygrał. Mike miał świetne uniki głową, niesamowity balast, był nieuchwytny i potężne, a wolne ciosy Foremana nie zrobiły by mu krzywdy, chociaż nawet jakby trafił Mike'a to ten przecież nie miał szklanki z waty, to nie Lewis, ze padał po pojedynczych ciosach ( no dobra ten pierwszy był od atomowego byka, więc jakieś usprawiedliwienie jest hehe ). Nie mniej koło 8-9 rundy zmęczony już George dostał by potężną serią Mike'a i było by koniec, a Foreman nie miał dobrej obrony nawet jak był w pełni sił. To tylko teoria, a ja mam dużo do obejrzenia walk i mój punkt widzenia może się zmienić. Co do George to mimo, że uwazam ze by przegrał z Tysonem to jest jednym z moich ulubionych bokserów, wielki puncher po 20 latach ponownie zdobył mistrzostwo - należało ci się skurczybyku!

Sparow5

Foreman vs Holms niestety do tej walki nie doszło tak jak do wielu innych jak np.Tyson vs Bowe

fauzi

Mam do ciebie prosbe mozesz zagłosowac na tych bokserow: Przemysław Saleta,Oscar de la hoya,Rocky marciano,Butterbean,Bernard Hopkins ,Jerzy Kulej,Krzysztof Włodarczyk,Dawid Kostecki i Tommy Morrison.Bede zobowiazany.

fauzi

Jak mozesz oczywiscie to zagłosuj i jak chcesz to daj swoje opinie bo jestem ciekawy twojego zdania na tych bokserow; Dariusz Michalczewski,Joe Louis,Max Shmeling,Agnieszka Rylik,Iwona Guzowska,Grzegorz Skrzecz,Sugar Ray Robinsson,David Tua,Antonio Tarver,Nikolai Valuev,Maciej Zegan,Andrzej Wawrzyk,Jimmy Bradrock,Troy Ross,Rocky Graziano,Tomasz Hutkowski.Z góry dzieki.

fauzi

A przypomniałem sobie ze na Filmwebie jeszcze jest Marco Antonio Barrera,Gene Tunney,Ken Norton jak mozesz to zagłosuj na nich.

fauzi

Mozesz zagłosowac na nich Dariusz Michalczewski,Ricky Hatton,Jermianin Taylor,Steve Cunningham,Manny Pacqiao,Marco Antonio Barrera,Ray Austin i Arthur Abraham.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones