Holly Marie Combs

7,6
1 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

Nie chcę jej obrażać, bo jest dobrą aktorką, ale wydaje mi się, że jest trochę gruba. Nie mówię o ciąży, bo to normalne, że tyje...

P_Halliwell

do głowy by mi nie przyszło że ona jest gruba . nie wiem o co ci chodzi .pewno mieni ci sie przed oczami...

Phoebe123

wiesz sorry ale też mi sie nie wydaje że jes "gruba", jakbyś urodziła dwójke dzieci jak ona to też nie miałabyś odrazu figury jak modelka:)

Chidori_Kaname

sorry za pomyłke : nie jest "gruba" (za krótki)

Chidori_Kaname

Hmm moze widziałam jej zdjecia z wczesnej ciąży albo prosto po... :)

P_Halliwell

holly taka po prostu jest i wcale nie jest gruba moim zdaniem jest w sam raz! i za to jest akcetowana przez swojego meza a po za tym ma dwojke dzieci bardzo lubie holly jest przesympatyczna osoba wesola i nie jest gruba :) pozdrawiam Cię cieplo :))

JustFurious

:) Jak miło czytać takie fajne wypowiedzi :*

P_Halliwell

hihi :) bo w kobiecie najwazniejsze jest serduszko i to co ma w srodku :)))) buziaczki :*

JustFurious

Właśnie faceci często oceniają kobietę po urodzie ale najważniejsze jest to co ma w "środku" jaka ona jest ani że ładna to trzeba ją od razu przelecieć. Holly po dwójce dzieci i tak wygląda pięknie;P

My_lover___Holly

No niestety faceci najpierw patrzą sie na wygląd a nie co osoba w srodku i jaka wogóle jest.

redsylwia

tak to prawda najpierw patrzą na wyglą ale uwierz że po jakimś czasie kiedy przekonają się że wygląd to nie wszystko że potrzebna im dziewczyna nie tylko taka co jest piękna na zewnątrz ale taka co zawsze się uśmiecha co nie boi się niczego. uwierz takie plastikowe lalki są dla nich ładne tylko na chwilę oni potrzebują kobiety wesołej i takiej u której znajdą zawsze oparcie :)

JustFurious

nie wiem dlaczego niektozy mowia ze ona jest glupia a jej wcale nie znaja czy ktos pomoze mi to zrozumiec!!

P_Halliwell

Nie jest gruba tylko była w dwóch ciążach, urodziła dwójke dzieci więc nie będzie mieć idealnej figury to chyba normalne.

AniaXD

Zeta Jones tez bardzo przytyla w ciazy, ale szybko wrocila do dawnej figury. Jak widac mozna ;) Moze Holly nie zalezalo na ladnym wygladzie.

arwen80

nie zależało? czy ty widzisz co za głupoty piszesz?! skąd wiesz że zeta jones schudła naturalnie? bo tak powiedziała ? hehe, jak się ma dwójkę dzieci to się nie ma czasu na zajmowanie sobą, widocznie Holly zależało bardziej spędzić czas z dziećmi niż na siłowni żeby wrócić do dawnej figury!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones