Holly Marie Combs

7,6
1 829 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

Gratuluje narodzin trzeciego potomka. Pozdrawiam.

Regan_McLeod

ojj tak gratulacje ;)
moja ulubiona aktorka
dziwny zbieg okolicznosci , moja ulubiona pisoenkara (Sharon den Adel) tez urodzila syna 5 dzni po Holly
zauwarzylam tez ze jej kazdy syn urodzil sie 26 tylko innych miesiecy i lat xD
pozdrawiam ;)

SharonDenAdel

Również gratuluje. (; Holly jest cudowną aktorką. Cieszę się, że stawia na rodzinę, a nie na karierę. Tylko szkoda,że tak mało o niej słychać. Ja nawet nie wiedziałam o jej ciąży. Wyczytałam gdzieś, że była zagrożona, dlatego trzymali ją w tajemnicy. Ma ktoś może więcej informacji na ten temat?

zawieszone

Gratulacje! Też uwielbiam Holly. Oby jej synowie zostali aktorami i byli tak świetni jak ona. A i Holly nia była zagrożona. Po prostu życiła aktorstwo, aby zająć się swoją rodziną

Laura12345

oh!!! Gratulacje Holluś...a wiadomo coś konkretnego?? Płeć dziecka,waga, godz. narodzin itp.??? strasznie chciałabym to wszystko wiedzieć!!!

Donna_Piper_Halliwell

wiem tylko,że to już trzeci chłopiec.

Donna_Piper_Halliwell

syn imię Kelley James Donoho ur 26 maj 2009r urodził się po 35 tygodniach ciąży wagi niestety nie wiem to była ciąża wysokiego ryzyka ale wszystko z nim wporządku jest podobny do Holly

anika_15_shani

jedna z nielicznych, która nie skrzywdziła dziecka imieniem. ;)
a widziałaś zdjęcia, że twierdzisz, że jest podobny do Holly, czy gdzieś wyczytałaś?

zawieszone

widziałam na zdęciu ale ktoś je z internetu usuną już a było tylko jedno

anika_15_shani

mhm. ;)
mam nadzieję,że jak dorośnie to też będzie podobny do mamy.

zawieszone

w ogóle twierdze że ładne imiona im dała co nie? Finley Arthur Rilley Edward i Kelley James

anika_15_shani

bardzo ładne.
i każde ma końcówkę `ley`.

zawieszone

a wiesz co oznacza imię Holly tłumacząc z angielskiego na polski bo ja tak otuż znaczy wiciokrzew

anika_15_shani

wiciokrzew? dobrze, że nie dają takich imion w Polsce. ;)

anika_15_shani

Też uważam że Holly jest piękna i też mam tę samą nadzieję

anika_15_shani

tylko trochę szkoda,że tak mało o niej słychać.
jest utalentowaną aktorką, ale niestety niedocenianą.

zawieszone

masz racje mało o nie słychać ale gra w filmach 2009 roku a nawet ma kontakty na 2010r dobra narazie spadam ide ogladać charmed

anika_15_shani

masz rację mało o niej słychać ale gra w filmach z 2009 roku a nawet ma kontrakty na 2010r dobra narazie spadam ide oglądać charmed

Regan_McLeod

ooo tak ja terz ci gratuluje Holly, jesteś moją ulubioną aktorką!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones