Holly Marie Combs

7,6
1 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

Ma niezwykły talent- potrafi wcielić sie w każdą rolę jaka zostanie jej przydzielona, a do tego jest cudowną mamą i żoną. Chce być własnie taka jak ona. Mam nadzieję, ze uda mi się zostać aktorką. Holly zawsze bedzie mnie inspirować!!!!!!!!!!!

Donna_Piper_Halliwell

Ja staram się zawsze od każdej mojej idolki podpatrzeć jej najlepszą cechę, bo każda ma swoje wady, np. Shannen Doherty jest bardzo kłótliwa, więc w tym przypadku wzoruję się na Holly. Ona ma urodę, talent, miły charakter i nawet ładny, melodyjny głos. Nie znam jej osobiście, ale z tego, co nagłaśniają media, z wywiadów i także z wielu filmów z jej udziałem wnioskuję, że jest absolutnie fantastyczna;)
PS. Holly jest na 13 miejscu w TOPludzie. W końcu! Może o miesiąc spóźniony prezent urodzinowy, ale trzeba przyznać, że wspaniały!!! Tak trzymaj, Holly!!!

The_Slayer

Myślę, ze udało mi sie kilka cech Holly wprowadzic do mojego zycia ale o to trzeba by zapytać moich przyjaciół...:))Szczególnie uwielbiam jej rolę w Czarodziejkach...
Szkoda, ze spadła dziś na 47 ;((( LUDZIE GłOSóJCIE!!!!!!!!!!!

Donna_Piper_Halliwell

A wiesz czemu spadła na 47? Bo ludzie nie znają jej a glosują, bo myślą, że jeśli jej nie widzieli i ma mało filmów na koncie to jest złą aktorką. Może lepiej jak nie była w TOP100, przynajmniej glosowali na nią tylko ci, którzy widzieli jakiś film z jej udziałem;/

The_Slayer

Masz rację...zgadzam się!!!!!!!!! pozdrawiam :))))

Donna_Piper_Halliwell

a dzisiaj spadla na 96 ;((((
blagam dawjcie glosyy !!
jak ja bym sie cieszyla gdyby ona btla w pierwszej 10;>
(zapraszam do mnie na galerie o niej)POZDRAWIAM;***

Mika0418

a dziś zajęła 264 miejsce :((((((((((((( TO NIESPRAWIEDLIWE!!!!!! i pomyśleć że kilka dni temu była na 13...:((((((((((((

Donna_Piper_Halliwell

dzisiaj 156.
powinna zająć miejsce pani, która nazywa się Ashley Greene i jest obecnie na 28 miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones