Holly Marie Combs

7,6
1 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

Moim zdaniem jest najlepszą aktorką na świecie, faktem jest że nie grała w wielu filmach, ale gra świetnie!!! Mam nadzieje że znowu wróci na duży ekran!!!

Chidori_Kaname

Ona ma wrodzony talent aktorski mogła by grać w wielu filmach rzeby częściej ją pokazywali ale szkoda że tak nie jest ona jest po prostu boska

My_lover___Holly

Zgadzam się może nie grała w wielu filmach ale grapoprostu genialnie!!!
Uważam że jest świetną aktorką...

kati31

Dobra aktorka to jest Cate Blanchet czy Nicole Kidman ;] Zreszta nawet 13-letnia Dakota Fanning ma wiecej rol na koncie od tej Holly . A jak myslicie czemu Holly juz nigdzie nie gra ? Bo nie jest poprostu dobra aktorka ;]

Blair

Wiesz co nie pisz na forach osób które cie nie interesują i zjedżaj stąt jeżeli jej nie lubisz a nie gra już dlatego bo na pierwszym mniejscu stawia rodzine a nie sławe w wielu wywiadach mówiła że na jakiś czas odstawiła gre aktorską ponieważ chce wychować dzieci jeżeli tego nie rozumiesz to trudno widać że jesteś niepojętnym!!!!!!!!

Chidori_Kaname

jakbys nie zauwazyla na tym forum moga pisac wszyscy ;] A jesli nie potrafisz uszanowac kogos zdania , to juzn ie moj problem . Widac kazdy ma inne gusta;;]

Blair

shando weź się opanuj !! każdy twój wpis jest kopiowany od innych użytkowników !!!!!! nie potrafisz wymyślić czegoś sama ??? żal.org

Phoebe123

Eee...sory ale czy ja cos napisalam ?

Blair

Zapomnialam dodac ze odzyskalam nareszcie moje konto :D

Blair

no to co ktoś pisał jako ty ?? nic z tego nie rozumiem . wytłumacz jaśniej!@!!!!

Phoebe123

niestety jakies 4 miesiace temu ktos mi poprostu ukradl konto i zmienil haslo ;( Dopiero jak napisalam do administracji to podali mi nowe haslo .

Phoebe123

to nie do ciebie tylko do ,,tamtej shando'' :)

Phoebe123

ale jak poznał hasło ??

Phoebe123

Nie wiem :( Sa takie specjalne programy :( Sadze ze z toa osoba musialam sie naprawde klocic , skoro mi zrobila cos takiego :( Przepraszam jesli kogos urazila ,,tamta Shando'' . To nie bylam ja :(

Blair

ok nie gniewam się . kurde ale na serio musiała być strasznie kłótliwa !!

Chidori_Kaname

zgadzam sie z uzytkowniczka tego forum Piper HALLIWELL Holly przynajmniej zajmuje się dziećmi i mężem a nie tak jak inne urodzą i od razu niańka bo ważniejsza kariera niż dzieci!!!!!!!!

Blair

ona jest najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlepsza i najłładniejsza i nie prawda ze teraz nie gra w filmach bo w 2008 roku nakrecili z nią nowy film

Chidori_Kaname

Bardzo lubię Holly Marie Combs i uważam, że jest wspaniałą aktorką. Szczególnie świetna jest jej mimika :-) Nie wiem dlaczego nie gra w wielu filmach... Być może na razie woli zajmować się rodziną?

Comely

a jezeli chodzi o jej filmy moze mi ktos powiedziec jak moge na necie znalezdz "point of entry" z nia bo nigdzie nie ma a chce i to bardzo P.S to moja ulubiona aktorka ... swietnie grala w "chlopak pilnie poszukiwany" ogladal ktos???????

Mika0418

Oglądałam. Rzeczywiście, super grała (jak zawsze:)). Holly jest najlepsza!!! Ona potrafi wszystko zagrać i jest na pewno lepsza od niektórych sztucznych aktoreczek robiących karierę w Hollywood (nie mówiąc już o "wielkiej" Paris Hilton, która nie dorasta Holly do pięt, a wszędzie o niej głośno).

użytkownik usunięty
Chidori_Kaname

moim zdaniem twż jest świetna.zawsze bardzo ją lubiłam.niestwty wiele osób ocenia nawet nie znając kogoś.

Moja ulubiona aktorka. I nie obchodzi mnie że grała w niewielu filmach (wolała postawić na rodzinę niż na karierę);) Widziałam z nią wiele filmów i seriali. Zagrała w nich bardzo wiarygodnie. Uwielbiam jej mimikę twarzy ;) A to że ktoś jej nie lubi to jego sprawa i ja nie mam nic przeciwko by każdy kto chce wyrażał swoje zdanie niezależnie jakie ono jest. Nie obrażajmy się każdy może tu pisać ;)

Chidori_Kaname

Też uważam, że jest bardzo fajną aktorką. Szkoda tylko, że nie ma z nią filmów w TV. Najbardziej chciałabym zobaczyć Point of entry i Mistress (serial). Pozdrawiam.

Regan_McLeod

ja mam na komputeze ten film polecam ;***

Chidori_Kaname

Masz racje jest świetna aktorką. Uwielbiam ją!!!!!!!!!!

Donna_Piper_Halliwell

Nie jest wybitną aktorką, powiedziałabym raczej przeciętną. Mówicie iż woli być z rodzina niż grać, ale jeżeli by zapukał do je drzwi jakiś wybitny reżyser typu Ron Howard czy Tim Burton na pewno nie odmówiłaby roli. A do aktorek pierwszego kalibru właśnie tacy reżyserzy startują, poza tym im jest jeszcze ciężej ponieważ i grają i zajmują się rodzinną. Popatrzcie na Cate Blanchalette ma trójkę dzieci, gra w świetnych filmach i nie ma opiekunki(powiedziała to kiedyś w jakimś wywiadzie).

Ava_Elizabeth

To ze nie zagrala w wielu filmach i woli rodzine nie znaczy ze jest przecietna to raz a dwa ona nie potrzebuje pracowac z wybitnymi rezyserami zeby byc perfekcyjna bo ONA gra w filmie ONA jest na planie i ONA pokazuje uczucia a nie REZYSER
Ps
nie nazywajcie jej przecietna!!!

Mika0418

Perfekcyjna to jest Meryl Streep czy Ingmar Bergman i podtrzymuje swoją poprzednią wypowiedź, że gdyby zapukał do niej jakiś wielki reżyser to na pewno by nie odmówiła. Wcale nie znaczy, że jeśli aktorka zagrał w małej ilości filmów to jest nie docenione wystarczy patrzeć na Marise Tomei mającą już 3 nominację do oskara + jedną wygraną a gra przeciętnie w 1 czy dwóch filmach rocznie.

Ava_Elizabeth

juz sie tak nie wymadrzaj i mnie nie wnerwiaj tym jakie to sa fajne inne aktorki to jest temat o HOLLY a nie o innych aktorkach
A Holly M. Combs tez ma wiele innych nagrod w tym zloty glob ....

Mika0418

Musze Cię rozczarować, bo ostatnio wertowałam rożnego rodzaju nagrody w tym złotege globy a Holly na liście nie ma. Pewnie sugerowałaś się z tym z Wikipedii, ale niestety tam był błąd. Poza tym ja wcale się nie wymarzam po prostu daje na poparcie swojej tezy sensowe argumenty a nie półsłówka typu ,, Nie wnerwiaj".

Ava_Elizabeth

oprucz denerwowania mnie potrafisz tez powiedziec cos milego o Holly?!!

Mika0418

Oczywiście Czarodziejki to jeden z mich ulubionych seriali a Holly dobrze wcieliła się w postać Piper. Stąd u mnie ocena 7/10.

Ava_Elizabeth

Tu nie chodzi tylko o Piper, w filmie "Point of entry" zagrała rewelacyjnie, a w kawałku "Zabójca naszej matki", który widziałam wypadła świetnie.

The_Slayer

Może zabrzmi to trochę ostro, ale moim zadanie wypada dobrze jako aktorka klasy C.

Ava_Elizabeth

Przykro mi się zrobiło, że toś tak myśli... ale co tam. Ma też swoich fanów i ja się do nich zaliczam.

The_Slayer

no wlasnie zgadzam sie z przedmowczynia!
dla mnie to aktorka najlepszej klasy!!

Mika0418

Trochę denerwuje mnie, ze kogoś o odmiennym zdaniu wyganiacie z forum. niech się wypowie, szczególnie, ze robi to w sposób kulturalny i grzeczny. Nie wchodzić to ktoś powinien jeśli specjalnie denerwuje fanów.
A co do Holly, lubię ją, ale nie jest tak doskonałą aktorką, po prostu bardzo dobrą ;).

P_Halliwell

Holly grajac Piper była
świetna i taka przekonująca
super gra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones