Holly Marie Combs

7,6
1 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

bardzo nie przyjemna aktorka. W czarodziejkach jest tak gburowata, wogóle się nie uśmiecha, nie przepadam za nią. Sztucznie gra.

Szmminka

Dlaczego tak myślisz?! to jest dowód na to, że jej nie znasz. Naprawde ona nie jest taka...ma swoje wady i zalety. tak jak każdy...ale gburowata!!??? BEZ PRZESADY!!!!!!!!! a co do jej usmiechów to chyba za mało zdjęć oglądałaś i za mało wywiadów czytałaś!!! :D

Poznaj ją lepiej a dopiero wystawiaj tak negatywne opinie...

Donna_Piper_Halliwell

Zgadzam się z tobą w pełni!! A ty która napisałaś tą negatywną opinię powinnaś wejść na tę stronę www.HollyMCombs.com tam jest masa zdjęć z jej moim zdaniem pięknym uśmiechem

użytkownik usunięty
anika_15_shani

moje zdanie jest takie samo jak twoje: ma przepiekny uśmiech....a wgl od Holly bije ciepło :) he he

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szmminka

według mnie Holly jest najbardziej uśmiechnniętą aktorką jaką znam, prawie na każdym zdjęciu się uśmiecha, a co do jej aktorstwa to gra super

caroline15

to prawda ona jst świetna,
to moja ulubiona z sióstr,
ma prześliczny uśmiech jest poprostu cudowna :)

Czikita

Może jest sympatyczna lecz aktorka z niej słaba. Jedyny film i serial z jej udziałem, w którym gra jako tako to Charmed.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
charmed98

Widzę Charmed98, ze całkowicie brak ci kultury. Ja tylko stwierdzam fakty a
ty od razu lecisz wyzwiskami. A ty jeżeli masz odmienne zdanie to staraj się go poprzeć argumentami. A niby dlaczego mam się nie wypowiadać
zabronisz mi?
Wypowiadam się na wielu forach i jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką
rekcją. A tak na marginesie to widział ją w wielu filmach np. Zabójca
naszej matki, Grzech milczenia,Chłopak pilnie poszukiwany i Urodzony 4
lipca. Jedynie rola w charmed była dobra. Tak się składa iż wiem to i owo o
pojęciu dobrego i złego aktorstwa i potrafię obiektywnie ocenić aktora a
nie przez pryzmat urody, sympatii czy dlatego iż lubię jakiś serial czy
film. Dam taki jeden przykład. Bardzo lubię Haydena Christensena i filmy z
jego udziałem lecz on aktorem jest słabym to nie ulega wątpliwości(chodź
trzeba przyznać iż radzi sobie coraz lepiej)i oceniłam go 3/10, bo na tyle
zasługuje.

Dlatego stwierdzam iż oznaką takich odpowiedzi jest całkowita bezradność
danej osoby w jakiejś kwestii a jednocześnie totalny brak kultury
osobistej.

Ava_Elizabeth

Hm zatkało mnie trochę myślałem ze to jakaś kolejna antyfanka nie chciełem nikogo (za co przepraszam obrazić) też widziałem Ją w tych filmach i nie uwazam Jej gry za słabą.

charmed98

Ty 98 za co przepraszasz bździągwa po prostu się nie zna i udaje tylko krytyczkę filmową a Holly nawet jak coś nie do gra (co niemożliwe!!!) to natychmiast nadrobi urodą.

Brian_charmed_krause40

ahaha urodą nadrobi? No nie jest brzydką kobietą ale albo tutaj mówimy o grze aktorskij albo o urodzie

charmed98

kolejna pusta gówniara która ma w głowie sieczkę zamiast mózgu.

Szmminka

No, no to widzę iż się zrozumieliśmy:)
........

Ava_Elizabeth

Nie zgodze sie z wami uwazam ze Holly to swietna aktorka i ma nieprzecietna urode . Rzadko zdaza sie taka aktorka ale np. obsada glownych rol w charmed jest swietna kazda z aktorek jest inna i swietnie gra . wszystkie maja poczucie humoru .. Alyssa swietna figura Rose piekna uroda .. Holly to naprawde dobra aktorka . 8/10

Isabel_Evans

Moim zdaniem najlepsza aktorka z nich wszystkich jest Shannen, Rose
nadrabia urodą a Alyssa jest momentalnie irytująca, ale gra dobrze
natomiast Holly jak już wcześniej napisałam jest średnia. Ale w jednym masz
rację w czarodziejkach grają ok(czyli jak na standardy seriali dobrze).

Ava_Elizabeth

Ava_Elizabeth ale to nie do ciebie było;) mam nadzieje ze wiesz:)
Poprostu jak widze opinie a'la charmed98 to mnie aż trzepie

Szmminka

Tak wiem iż to nie do mnie było:)
za krótki

Szmminka

Każdy ma swoje zdanie ja uważam, że Holly jest fenomenalna aktorką. Również widziałam wiele filmów z jej udziałem - chłopak pilnie poszukiwany, grzech milczenia zabójca naszej matki, słaby punkt i twierdzę, że grała świetnie. Propos urody jest bardzo piękna a uśmiech ma cudowny. Jednak zaznaczam, że moje zdanie o jej urodzie nie ma nic wspólnego z moją pozytywną opinią o jej grze. Nie jest też tak, że lubię ją ze względu na Charmed - Rose lubię w Charmed ale ogólnie nie przepadam za nią jako aktorką.

HollyShannen19

moim zdaniem zwykła prowokacja ..
mysl se o holly co tylko chcesz ale wez pod uwage to ze jesli to napiszesz na forum to mozesz coniektore osoby tym obrazic ...

wybacz ale nie ma czegos takiego jak 'słaba aktorka' ... moze nie popisała sie wg Ciebie w Charmed ale obejrzyj film 'grzech milczenia' i na pewno zmienisz zdanie
!
dla mnie ona zagrała w kazdym filmie tak jak powinna!
znam jej zyciorys i długo sie juz ja interesuuje i nie lubie negatywow o niej no ale zdazaja sie tez tacy ludzie co szukaja zwady ...

SharonDenAdel

no i ty poszukałas i znalazłaś zwadę! Jak się z tym czujesz? Pozatym każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, jest beznadziejna i już.

Szmminka

Przecież forum jest po to żeby się na nim wypowiadać a nie twoim zdaniem
mogę być tu tylko pozytywne komentarze. Powiem Ci jedno prowokacja to na
pewno nie jest a ja mogę wypowiadać się na temat aktora jak mi się zechce a
nie będę zwracał uwagi na twoje widzimisię.

użytkownik usunięty
Szmminka

a mi sie wydaje że jak grała w 8 sezonie Charmed to była w ciąży
a i ona sie nie uśmiecha?
dziwne troche:)

Holly jest boska iChaCha ! ;D
ehh za krótki...

Wiki69

nie rozumiem dlaczego piszesz, że jest nie przyjemna? miałaś z nią kontakt? rozmawiałaś z nią? wiec czemu wysuwasz tak daleko idące wnioski? Nie zgadzam się z Tobą.. każdy może mieć inne zdanie na ten temat ja uważam że Holly to bardzo dobra aktorka, świetnie zagrała w Charmed! Rozumiem że można za kimś nie przepadać, ale nie popadajmy w paranoję, i nie obrażajmy kogoś jeśli nawet go nie znamy!!!!!!

Leo_Wyatt

a kto tu kogo obraża?

Była w ciąży ;) Sama o tym mówiła

Szmminka

nie nikt się tu nie obraża, wcale ;P
tylko przejrzyj swoje wypowiedzi

Alyssa16

To jest forum.
A jeżeli ktoś napisze jakieś odmienne zdanie to zaraz zostanie skrytykowany przez hordy fanów.

użytkownik usunięty
Ava_Elizabeth

Ja bardzo lubię Holly,nieuwazam zeby byla gburowata....moze w charmed ma taka role no i trudno.Ale uwazam ze kazdy ma prawo do swojego zdania i nie chce sie mieszac w ta klutnie :) ale dziewczyki dajcie sobie troche luzu! Tu nikt krzywdy Holly nie robi tylko mowi co o niej myśli :) pozdrawiam :D

Szmminka

Każdy ma święte prawo do swojego zdania, ale.. Twoja wypowiedź mnie szczerze rozbawiła. Nieprzyjemna?A widziałaś z nią choć jeden wywiad? Bo jeśli tak to pokaz mi w którym momencie jest gburowata albo nieprzyjemna. To chyba jedna z najsympatyczniejszych aktorek! I nie mówie tego, bo jestem szaloną, nie znoszącą krytyki fanką. Lubię Holly od dawna, widziałam z nią wiele filmów, wywiadów. A co do jej gry aktorskiej, to uważam, że jest jak najbardziej naturalna. Sztucznie to grają Kożuchowskie, Cichopki i Mroczki z M jak miłość. Jeśli chodzi o Charmed - nie jest gburowata, odtwarza po prostu swoją rolę i moim zdaniem robi to świetnie. Piper, którą gra równiez nie jest gburowata, ale zachowuje się adekwatnie do sytuacji. W pierwszym sezonie była bardzo zabawna. Teraz tez czasem jest ale straciła siostrę, została matką, to ona po śmierci Prue opiekowała się rodziną+ te ciągłe rozstania z Leo, więc musiałą się zmienić. A co do tego czy Holly jest sympatyczna czy nie, żeby nie było, że tak sobie gadam - obejrzyj to: http://www.youtube.com/watch?v=dLa0zKPGmBo.
Pozdrawiam serdecznie

Szmminka

Holly nie jest gburowata. Według mnie to bardzo fajna aktorka. Pozdro dla fanów Holly : )

Szmminka

Dla mnie jest to aktorka jednej miny. No dobra dwóch 1. mina "obojętna", 2. mina "uśmiechnięta" (uśmiech zawsze taki sam!).
Dla mnie jest za sztywna i nudna. Odnoszę wrażenie, że ona zawsze gra tak samo. Gdyby, ktoś powycinał mi sceny z różnych filmów z jej udziałem to nie wiem czy potrafiłabym rozróżnić grane przez nią role.

k_wozniak84

Hm... jednej miny? W takim razie oby więcej aktorek TAKIEJ "jednej" (dobre!) miny!

HollyShannen19

Bo to prawda jak widziałam ja w kilku filmach to wszędzie gra tak samo identycznie jak Kristen Stewart, która mam wiecznie otwartą buzie.

Ava_Elizabeth

A ja się nie zgadzam. Moim zdaniem jest fantastyczna. I tyle. A o Kristen Stewart sie nie wytpowiadam bo nie iwdziałam z nia żadnego filmu.

Ava_Elizabeth

Czy kto kolwiek z was z nią rozmawiał, widział ję na żywo chociasz meilował?!?
Nie możemy oceniać Holly bo nikt z nas jej nie zna możemy oceniać: Piper(charmed), Alex(Zabójca naszej matki), Natasze(chłopak pilnie poszukiwany), Jane(mistresses), Kathy(słaby punkt) ......
A co do tego że wszyędzie gra tak samą to tylko tak ci się wydaje bo przecię wygląda tak samą to jęst ciągle on ale udajaca kogoś innego!!! czego wy od nie wymagacie?!

agacja

No aktorstwo akurat na tym polega - żeby grać inaczej - wyglądając oczywiście tak samo:). Ale naprawdę nie widzę, żeby grała chociażby trochę podobnie w jakiś dwóch filmach. Wszędzie stwarza zupełnie odrębna kreację i to jest właśnie świetne.

HollyShannen19

No dokladnie!

Szmminka

Holly w "Charmed" wydaje się być bardzo sympatyczna i miła. Od zawsze była moją ulubioną czarodziejką. Po śmierci Prue trochę się zmieniła, ale nadal o wszystkich myślała i opiekowała się rodziną :)

Szmminka

Ja się z tobą nie zgadzam. Każdy wygląda i gra inaczej a tak poza tym to ona wcale nie jest gruba!

Szmminka

Tak poza tym każdy ma inne gusta... jeżeli się ona Tobie nie podoba to jest to tylko Twoje zdanie. Sytuacja powtarza się także w przypadku innych aktorów/aktorek czy filmów/seriali... Jeśli Ci się nie podoba OK... Ale nie krytykuj jeśli nie obejrzałaś innych produkcji... Podsumowując- jeśli Ci się ktoś lub coś nie podoba to wstrzymaj się od niepotrzebnych komentarzy, ponieważ tylko irytujesz tym innych użytkowników, którzy mają inne preferencje (gusta).

Szmminka

Holly jako Piper nie godziła się z tym, że jest czarodziejką, dlatego mogła sprawiać wrażenie smutnej.
Ale bez przesady kilka razy się tam uśmiechnęła ! :D

Szmminka

praktycznie w kazdym odcinku sie usmiecha :P moim zdaniem jest swietna! uwielbiam te jej grymasy w serialu ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones