Holly Marie Combs

7,6
1 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

piper, postać w którą wcieliła się w serialu charmed to chodzący ideał:D a sama aktorka wydaje się być bardzo sympatyczna, pewnie wielu przyznałoby mi rację, że bije od niej z ekranu jakieś niesamowite ciepło:) szkoda tylko, że tak o niej cicho:P może to dlatego, że założyła rodzinę, ma męża, dzieci i ma inne ambicje;P

tramwajaj

Tak, ja też bardzo ją lubię! Zawsze najbardziej lubiłam Piper! =*

Zosia_94

Ona ma coś w sobie że tak gra tak jak np. na planie Charmed Alyssa i Shannen troche się kłóciły a Holly nigdy nic do nikogo nie miała i za to ją uwielbiam ale i tak najbardziej lubię Alysse;P

My_lover___Holly

tez ja bardzo lubie jest suuuuuuuuuuuuuuper !!!!!!!!!!!!!! ciekawe czy ma jakies jeszcze plany zawodowe czyli czy bedzie w jakims super filmie grala co trafi na wielkie ekrany :*** pozdrawiam fanow Holly

tramwajaj

Holly i Piper(chociaż to postać fikcyjna) są supcio!!!

tramwajaj

Holly jest świetną aktorką, najbardziej polubiłam ją w roli Piper Halliwell w serialu Charmed. Sądząc po wywiadach to osoba sympatyczna i miła, jest piękna i ma talent. Uwielbiam ją.

Finezja

Holly jest najfajniejszą osobą grającą w Charmed ;)

Lina_senpai

ja tez tak mysle ...
najfajniejesza sa jej teksty jak czasem cos powie to tylko sie smiac albo plakac ze smiechu jak kto woli ;*;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones