I. Marlene King

6,3
65 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby I. Marlene King

Nie jest zła, ale mogłoby być lepiej. Wszyscy ją kojarzą z Pretty Little Liars, a to ona pisze
większość nudnych odcinków. Jest fanką Arii, Ezry i Paige, a to postacie których mam po
dziurki w nosie. Wpycha wszędzie te denne wątki miłosne i sceny z Ezrią. Poza tym
denerwuje mnie jej osoba. Gdy wchodzę na jej profil na twitterze, widzę zdjęcia wszystkiego
co popadnie, jakby była jakąś niewyżytą nastolatką, chcącą się wypromować w necie.
Nie, nie jestem trollem. Nie jest zła, bo bez niej nie byłoby Pretty Little Liars, a to mój
ulubiony serial. Niestety ocena to ocena. Muszę być sprawiedliwy, więc otrzymuje 2/10 :)

CasperChase

tak bardzo się zgadzam ze wszystkim :')

CasperChase

zgadzam się z tobą :')

CasperChase

Bardzo mnie zmartwiłaś stwierdzeniem że ona '' Wpycha wszędzie denne wątki miłosne '' , napisała scenariusz do 'city of bones' razem z jessicą postigo która tym filmem zadebiutuje. Tak wiec po tym filmie można się spodziewać kolejnego Zmierzchu gdzie temat dennej i mdłej miłości aż do śmierci będzie wałkowany przez dwie godziny , a szkoda bo książki są świetne , przepełnione akcją i humorem gdzie wątek miłości -owszem jest - ale jest on poboczny

CasperChase

zgadzam się

CasperChase

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Wchodząc tutaj myślałam, że tylko ja mam takie zdanie na ten temat. Jak dobrze, że są też ludzie, którzy bardziej obiektywnie oglądają serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones