Jacek Bławut

7,4
340 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Jacek Bławut

WITAM OD PEWNEGO CZASU SZUKAM WIADOMOŚCI CO SIĘ DZIEJE U BOHATERÓW
DOKUMENTU JA ALKOHOLIK
I PROSZĘ JAK KTOŚ MOŻE O PODANIE MI JAKIEGOŚ KONTAKTU DO PANA JACKA
BO CHCIAŁ BYM MU ZADAC KILKA PYTAŃ NA TEN TEMAT
POZDRAWIAM I MYŚLĘ ŻE KTOŚ MI POMOŻE

rafal4602

Konrad w kratkę, rozmawiałem parę dni temu z jego mamą Jadzią , mieszka u ojca co nie rokuje najlepiej , Staszek nie pije do dzisiaj, wierzę mu. Mieszka daleko nie chce utrzymywać kontaktów z przeszłością, szkoda bo miał fajna rodzinę. Jacek, dzwoni od czasu do czasu, też jak banka wstańka, żyje jakoś radzi sobie, był pracowity to go trzyma. Zbyszek nie wiem, podobno dobrze. Michał wiadomo, cała jego historia jest zawarta w Szczurze w koronie". O dziwo, Jurkowi po rozwodzie, lepiej układa się z zoną, zapewnia, że jest ok. Ogląda z żoną serial.

jablawut

bardzo dziękuje za odpowiedz :)
pozdrawiam .

jablawut

Witam,
Mam trochę nietypowe pytanie, choć przy specyfice anonimowości w necie wydaje się być uzasadnione.
Otóż pytanie brzmi: Szanowny Panie jablawut czy pan, to pan???:-)))
Trochę jestem zdziwiony, bo twórcy chyba raczej stronią od tego typu portali, a tu proszę:-))
Jeśli pan to ten Jacek Bławut, to bardzo proszę potwierdzić, jeśli można. Choćby i zdawkowym "Tak idioto, JA to ten Jacek Bławut" :-)
Pozdrawiam serdecznie.

KKKW

Tak to prawda, robię to z biciem serca bo wiem jak okrutna może być internetowa społeczność. Ważne jest to czy nasza filmowa robota ma sens a to tutaj widać, chociaż po niektórych ocenach można sobie tylko w łeb strzelić.

Do MyNamels, dzięki, zawsze powtarzam że walkę z uzależnieniem wygrywają najwięksi herosi, wielki podziw i szacunek im się należy.
Pozdrawiam ciepło Jacek Bławut

jablawut

Czuję się usatysfakcjonowany. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Myślę, że chyba rozumiem pańskie obawy- sam mam do tego dość ambiwalentne podejście. Cieszę się, że nie kryje się pan pod jakąś maską zapewniającą anonimowość. Jest to dobra okazja dla nas, laików, żeby zwrócić się wprost do twórcy. Postaram się tego nie nadużywać.
Wszystkiego dobrego panie Jacku.

jablawut

Witam panie Jacku,bardzo wielki ukłon za serial "Ja alkoholik"i za "Szczura w koronie",szczególnie wzruszyla mnie i moja narzeczoną historia Michała Waludy,takiego końca się nie spodziewaliśmy,Michał wzbudził w nas ogromną sympatię mimo jego straszliwego nałogu...mam w związku z Michałem pytanie,czy może nam pan podpowiedzieć w jakim mieście i na jakim cmentarzu pochowany jest Michał,chcielibyśmy zapalić mu znicz na grobie,jesteśmy z Łodzi więc i do Zgierza mamy blisko,bardzo prosimy jesli nie jest to tajemnica...Zastanawiamy się również czy nie wart byłoby zrobić jeszcze jednego filmu takiego 1,5 godzinnego o dlaszych losach bohaterów tak popularnego serialu "Ja alkoholik".
Pozdrawiamy serdecznie i zyczymy dalszych sukcesów przy czym czekamy z niecierpliwością na odpowiedź!

jablawut

Dzień dobry panie jacku. Mam nadzieje, że ta wiadomość trafi do pana. Jestem muzykiem bardzo zainteresowanym pana twórczością. Chciałbym napisać muzykę do pana kolejnego filmu. Gdyby zechciał pan porozmawiać ze mną na ten temat to proszę o kontakt
pozdrawiam serdecznie
Dominik Rosłon

jablawut

bardzo mocny material, ogladalem z zapartym tchem... ciesze sie, ze z tego co Pan pisze losy pozostalych bohaterow ukladaja sie calkiem niezle... mimo wszystko walka sie oplaca! a Michala bardzo szkoda, mialem nadzieje, ze jednak sie podniosl...

jablawut

Czy istnieje możliwość, aby dowiedzieć się gdzie został pochowany Michał Waluda?
Pozdrawiam wszystkich.

rafal4602

Witam serdecznie.
Wielkie dzięki dla pana Jacka za ukazywanie prawdziwego życia.Swoimi dokumentami/produkcjami robi pan "wielką robotę".
Myślę ,że po obejrzeniu dokumentu/serii "Ja,alkoholik" czy choćby "Born dead" niejeden zatrzymał się na moment i zastanowił nad życiem.
Wracając do "Ja,alkoholik"...mam nadzieję,że Konrad w końcu wyjdzie na prostą,widać wartościowy chłopak,niestety życie tak pokierowało jego losem,że trudno mu walczyć z przeciwnościami.(muszę wspomnieć także o Zbyszku)
Bardzo fajnie,że podzielił się pan choćby odrobiną info na temat losów bohaterów.Oglądałam dokument w 2003 r. i oglądałam teraz w TVP.Ogromnie zżyłam się z bohaterami i kibicowałam im w dalszych trudach.Miałam cichą nadzieję,że wszyscy poradzili sobie i mają się świetnie no ale to nie bajka,a prawdziwe życie,natomiast dla ludzi pijących choćby jeden dzień w trzeźwości to sukces i tego się trzymajmy!
Dokument ten pokazał jedną PRAWDZIWĄ rzecz,że alkoholizm to choroba,to okropny nałóg z którym BARDZO trudno sobie poradzić...
Pozdrowienia!

MyNameIs

oba te filmy wzruszają mnie za każdym razem gdy mam sposobność je ogladać. To pewnie z racji mojego zawodu ale i osobistych doswiadczeń. Pan Bławut wspaniale oddał w nich problematykę alkoholizmu, ukazał głębię dramatu tych ludzi i osób im bliskich. Podziwiam i dziękuję.

Emzz21

prosze o informacje na którym cmentarzu w Zgierzu pochowany jest Michał

Emzz21

Witam,wie ktoś już może gdzie został pochowany Michał, i jakie są dzisiejsze losy bohaterów ktorzy dalej są w abstynencji

bulik_alcatraz

W Zgierzu,na ul. Konstantynowskiej

bulik_alcatraz

W Zgierzu,na ul. Konstantynowskiej

Emzz21

W Zgierzu,na ul. Konstantynowskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones