Jacek Bławut

7,4
341 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Jacek Bławut

Witam, mam serdeczną prośbę do Pana Jacka lub osoby która może mi pomóc. Obejrzałem wielokrotnie dokument Szczur w Koronie i serię Ja alkoholik, po prostu historia Michała zwaliła mnie z nóg, jest to coś niewyobrażalnego. Bardzo chciał bym zapalić świeczkę Michałowi na grobie i pod jego domem lecz nie mam pojęcia gdzie dokładnie został pochowany i gdzie mieszkał. Wiem tylko tyle że mieszkał na Chełmach w Zgierzu, jeździłem tam wielokrotnie, pełno małych zabłoconych uliczek, niestety nie udało mi się odnaleźć jego domu. Serdecznie proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Mariuscyna1982

Witam ponownie, w końcu znalazłem dom w którym mieszkał Michał, wystarczyło zapytać pod sklepem starszych panów pijących piwo o adres. Dom wygląda tak samo jak w 2003r. czyli straszy samym swoim wyglądem, zupełnie nic się nie zmieniło, odrapany i brzydki. U Michała w mieszkaniu nowe okna, piękne firanki i kwiatki na parapecie. Aż się chciało krzyknąć pod oknem "MICHAŁ" jak krzyczał Pan Jerzy. Panowie spod sklepu pamiętają Michała bardzo dobrze, Michał jest Legendą całego Zgierza. Smutne przeżycie ale świeczkę zapaliłem. Jak by ktoś chciał adres to pisać na Priv.

Pozdrawiam

Mariuscyna1982

Poproszę!!!

katarzyna_pawlowska_fw

Ktoś ma namiary na grób Michała?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones