Jacek Samojłowicz

2,2
359 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Jacek Samojłowicz

To co dzisiaj widziałem, to żenada, ten człowiek nie potrafi się nawet wypowiedzieć. Prawi
jeszcze o jakiś bzdurach, że jest tylko producentem, i nie wie co reżyser robi na planie,
widać jak traktuje swoją publikę i przez film i występując w programie na żywo.

zgryzliwy

Na dodatek występuje jako współscenarzysta ........

zgryzliwy

nadęty bufon obrażony na świat,za Raczka trzymam kciuki i jak CO dołoże setke na prawnika

tiago

właśnie na necie oglądam powtórkę programu i też Ślubuję, że też dorzucę stówkę

zgryzliwy

Banan i nic więcej, jest producentem i scenarzystą! ładnie przywrócił go do pionu ten krytyk filmowy, że też tacy ludzie są w biznesie filmowym, nadziany kloc: http://www.youtube.com/watch?v=R1A9XpBSsRU

zgryzliwy

"Ten producent to złodziej i oszust" jak to PODOBNO powiedział Raczek i za to ogromne propsy dla krytyka ;D

zgryzliwy

dokładnie, kombinuje jak może żeby tylko wyjść na swoje, on i scenarzysta, producent, szkoda że jeszcze nie zagrał tam, wtedy pewnie by pozywał z 3 funkcji

zgryzliwy

A mnie było go nawet żal ot biedny człowiek. Jak powiedział, że zatrudnił najlepszych aktorów, a filmu nie kręcili komórką tylko najlepszym europejskim sprzętem, i ogólnie to była taka super produkcja, a źli ludzie nie poszli i się mu nie zwróciło to mi się go zrobiło żal. A tak na serio za pozwanie krytyka filmowego czeka go słuszny ostracyzm w świecie filmowym i biedak chyba jeszcze nie wie, że praktycznie może zapomnieć o byciu producentem. Nie wierze, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał z nim pracować a widzowie dobrze się zastanowią zanim pójdą na film który on produkuje. Chłopak sam sobie kręci sznur na szyje. A Raczkowi paradoksalnie wyjdzie to na dobre bo od tej pory z jego recenzjami będzie się liczył każdy. W końcu to człowiek który jedną recenzją potrafi zniszczyć film i spowodować milionowe straty.

zgryzliwy

I kto normalny chodzi na wywiady do jakiegoś LISA?????...to jest dopiero żenada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones