Jaclyn Linetsky

Jaclyn Michelle Linetsky

5,7
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaclyn Linetsky

Ta dziewczyna umarła w wieku 17 lat i nikt nawet nie reaguje to straszne taka młoda była niech spoczywa w pokoju i niech Bog ja ma w swojej opiece bardzo przykro mi z powodu jej smierci choc jej nie znalam nie znaczy ze mam sie nie wypowiadac widzilam ja tylko w młodych rajdowcach i w niczym wiecej tak apropo ten filmik bedzie na ZigZapie

aga_37

Zgadzam sie z toba taka mloda i joz niezyje. Tyle starszych ludzi zyje i bije rekordy a taka mloda musi umzec. Niech Bog ma ja w opiece.

aga_37

Zgadzam sie z toba taka mloda i joz niezyje. Tyle starszych ludzi zyje i bije rekordy a taka mloda musi umzec w tym wypadku samochodowym. Niech Bog ma ja w opiece.

aga_37

to smutne gdy ludzie umierają tak młodo ale niestety...
miała przed sobą całe życie....

Spoczywaj W Pokoju

aga_37

Ta dziewczyna umarła w wieku 17 lat i nikt nawet nie reaguje --- a co mamy ją wskrzesić ?? umarła bo takie było przeznaczenie, a tragedia to jest tylko dla rodziny bo zapewniam że wam jest tylko szkoda że jej już nie zobaczycie w filmie. Taka prawda

aga_37

Heather O'rourke zmarła w wieku 13 lat albo nawet 12 jak podają niektóre strony :(

aga_37

Vadim Schneider zginął w tym samym wypadku i też miał 17 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones