Zapowiadał sie na dobrego aktora a tu tak fatalny blad, ktory zniszczy cale jego zycie
zaprzepasci wszystkie mazenia o slawie lub pieniadzach.
Mogl byc gwiazda a teraz stanie sie nikim.
Mowie oczywiscie o wystapieniu w "filmie" Justin Bieber: Never Say Never
Właśnie że do Biebera.Przecież Jaden nie rozumie jaki błąd zrobił,jest tylko dzieckiem.Popieram autorkę tematu,mógł być wielką gwiazdą,odziedziczył talent po ojcu.Ale może jeszcze wzniesie się na szczyt.
Wszystko zależy od determinacji i talentu. No i oczywiście od wpływów i kontaktów ojca. Przestań opowiadać głupot. Jestem w 100% pewny że kariery nie zaprzepaścił a nawet przeciwnie. Sądzę tak choć tak jak większość z was nie lubię Biebera. Tak bardzo go nienawidzicie a przez takie gadanie o nim wszędzie gdzie tylko się da sprawiacie że jest bardziej znany, bogaty a co za tym idzie będzie tworzył dalej i więcej. :) Just STOP. Now.
Żal mi was ludzie ;/ Może nie jestem jakąś "fanką" Biebra , ale go nie znam tak jak i wy więc , co pieprzycie takie głupoty ??Jaden ma wielki talent i to że stanął u boku Biebra nic nie znaczy , Zagrał już w trzech filmach , i dwóch serialach gościnnie , wy nie zagraliście nigdzie , więc to może zazdrość ? Wątpie że by przepuścił talent na marne , tym bardziej że już jest Gwiazdą !